W Alfa Centrum Białystok otwarto Mi Store Xiaomi

Dystrybutor elektroniki i smartphonów sieć Xiaomi, otworzył salon sprzedaży w Alfa Centrum Białystok. Jest to pierwszy sklep chińskiej marki na Podlasiu.

Od 26 października 2019 roku, odwiedzający Alfę, mogą korzystać z asortymentu autoryzowanego salonu marki. Punkt Xiaomi pod szyldem Mi Store zajął lokal na 1 piętrze galerii, w sąsiedztwie sklepów Pull&Bear i Gino Rossi. Na powierzchni ponad 80 mkw. fani sprzętu teleinformatycznego znajdą, m.in. komputery, smartfony czy akcesoria. Białostocki Mi Store jest jedenastym autoryzowanym sklepem Xiaomi w Polsce.

– Nasze priorytety to optymalizacja i dywersyfikacja portfolio najemców, tak, aby odpowiadały oczekiwaniom klientów. Dzięki poszerzeniu oferty o Mi Store, uznaną markę w obszarze produktów teleinformatycznych, możemy zapewnić im jeszcze lepszą dostępność do innowacyjnych produktów. Cieszymy się, że tak znana sieć otworzyła swój jedyny punkt w województwie podlaskim właśnie w Alfa Centrum. Jesteśmy przekonani,  że nasi klienci zarówno z Białegostoku, jak i regionu będą chętnie korzystać z bogatej oferty nowego najemcy – mówi Katarzyna Jabłońska-Miedzik, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Xiaomi to chińska firma internetowa, która działa od 2010 roku. Jej głównym produktem są smartfony i inteligentny sprzęt połączony z platformą IoT (Internet of Things). Marka proponuje duży wybór urządzeń z wielu kategorii, a także szereg dopasowanych do nich akcesoriów. Za dystrybucję produktów Xiaomi w Polsce odpowiadają ALSO, Ingram Micro oraz w zakresie ekosystemu i pojazdów JBTS.

Alfa Centrum Białystok należy do NEPI Rockcastle

Alfa Centrum Białystok to największe centrum handlowe na Podlasiu. Zlokalizowane w sercu Białegostoku, zostało wybudowane w 2008 roku, na pofabrycznych terenach dawnej fabryki Eugeniusza Beckera. Na łącznej powierzchni 86.000 mkw., znajduje się ponad 157 lokali handlowo-usługowych oraz 7-salowe kino. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top