Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Organic Farma Zdrowia planuje otwarcie kolejnego BIO Bistro

Market ekologiczny połączony z BIO Bistro to koncept, który łączy sklep oferujący kilka tysięcy ekologicznych produktów z punktem gastronomicznym.

Pierwszy tego typu koncept spółka Organic Farma Zdrowia zaprezentowała 2 lata temu otwierając lokal o powierzchni blisko 500 mkw. w warszawskim biurowcu Q22. największy w Polsce market ekologiczny oraz ekologiczne bistro otwarto w centrum Warszawy, w Al. Jana Pawła II nr 22 (na rogu ulicy Grzybowskiej) na parterze drapacza chmur.

Kolejny punkt o takim formacie niebawem pojawi się także we Wrocławiu.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

– Kolejne ekologiczne bistro zostanie otwarte 27 listopada tego roku we Wrocławiu – mówi dla Retailnet Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia.

W nowej placówce Organic Farma zdrowia zaoferuje kilka tysięcy ekologicznych produktów od ponad stu polskich producentów i europejskich marek z branży ekologicznej. Szczególne miejsce w ofercie zajmują produkty świeże.

Ekologiczne bistro Organic Farma Zdrowia

W pełni ekologiczne bistro zaoferuje dania – głównie unikatowe, zdrowe Miski „Happy Bowls”. Ich głównymi składnikami są kasze, warzywa, owoce, mięso i inne dodatki (lub miski wegetariańskie), w tym własne sosy, wyborne kanapki, naleśniki, burgery mięsne i wegetariańskie, soki wyciskane na miejscu, koktajle warzywne, warzywno-owocowe lub z dodatkami np. collagenu, jogurty proteinowe, oczyszczające itp. oraz cała gama ekologicznych kaw, herbat i ziół.

Organic Farma Zdrowia S.A. to sieć samoobsługowych delikatesów pod nazwą Organic Farma Zdrowia z ekologiczną i pro-zdrowotną żywnością, kosmetykami i środkami higieny osobistej oraz domowej. Sieć obejmuje ok. 40 delikatesów stacjonarnych zlokalizowanych w największych miastach Polski i delikatesów on-line. Spółka Organic Farma Zdrowia S.A. jest notowana na rynku NewConnect od 2008 roku. Od 6 lipca 2016 roku większościowym udziałowcem Organic Farma Zdrowia S.A. jest największy dystrybutor i detalista żywności ekologicznej we Włoszech – spółka EcorNaturaSi S.P.A. z siedzibą w Weronie. Grupa EcorNaturaSi jest jednym z największych podmiotów w branży w Europie. Tylko we Włoszech prowadzi ok. 500 wielkopowierzchniowych sklepów z żywnością organiczną.