MAX Premium Burgers otwiera największą restaurację w Polsce

Otwarto największą w Polsce restaurację MAX Premium Burgers. Nowy lokal ruszył 6 listopada br. w Forum Gdańsk. Jest to już druga restauracja MAX-a w Gdańsku i jednocześnie pierwsza dwupiętrowa oraz największa w Polsce.

Skandynawska sieć MAX Premium Burgers obecna w Polsce od 2017 roku otwiera kolejną restaurację. Lokal o powierzchni 1 tys. mkw. zlokalizowany będzie na poziomie 2 w centrum handlowym Forum Gdańsk przy ul. Targ Sienny 7. Do dyspozycji gości będą aż dwa piętra oraz 352 miejsca siedzące i 10 samoobsługowych kas.

Rośnie sieć MAX Premium Burgers

Aktualnie w Polsce działa 5 restauracji tej szwedzkiej sieci: w Gdańsku przy ul. Przywidzkiej, w Warszawie w Street Mall Vis à Vis w dzielnicy Wilanów, we Wrocławiu w Galerii Dominikańskiej, w Świętochłowicach przy ul. Żołnierskiej i w Poznaniu przy ul. Hetmańskiej.

W planach sieci jest także otwarcie drugiego lokalu w Warszawie. Trwają już poszukiwania pracowników do nowej restauracji. Wszystko wskazuje na to, że kolejny lokal tej sieci w stolicy ruszy na początku 2020 roku. Restauracja znajdzie się w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy.

MAX to najstarsza szwedzka sieć restauracji serwująca burgery. Firma powstała w 1968 r. i do dzisiaj pozostaje własnością założyciela marki i jego rodziny. Obecnie sieć zatrudnia ok. 5500 pracowników w ponad 140 restauracjach na terenie Szwecji, Norwegii, Danii, Polski i Egiptu. Kolejne lokale zostaną otwarte w Skandynawii oraz na nowych rynkach, w Polsce i na Bliskim Wschodzie. Całkowity obrót roczny firmy w 2018 roku wyniósł 360 milionów euro. MAX-a na tle konkurencji wyróżnia długotrwałe zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, będące główną wartością przedsiębiorstwa. MAX jest pierwszą na świecie siecią restauracji, która wprowadziła oznaczenia śladu węglowego na swoich produktach w menu, które od czerwca 2018 roku jest w pełni pozytywne dla klimatu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl