Rośnie sieć Cukierni Mikołaj

Rzeszowska spółka Mikołaj S.C. – właściciel sieci cukierni Mikołaj – otworzy kolejny lokal. Nowa cukiernia znajdzie się w rzeszowskim centrum handlowym.

Lokal zostanie otwarty w połowie listopada br. w centrum handlowym Plaza Rzeszów. Nowa cukiernia będzie miała ponad 54 mkw. powierzchni handlowej i znajdzie się w nowej przestrzeni łącznika pomiędzy CH Plaza Rzeszów, a hipermarketem E. Leclerc.

Budowa nowego i zarazem głównego korytarza na terenie tego kompleksu handlowego pozwoliła usprawnić komunikację z hipermarketem oraz stworzyła dodatkową powierzchnię dla nowych najemców. I z tej okazji skorzystała sieć cukierni Mikołaj.

Rozwój sieci cukierni Mikołaj

Cukiernia Mikołaj znajdzie się w sąsiedztwie drogerii Hebe oraz salonu marki Cloudshop, oferującej e-papierosy. Będzie to 5. regularny sklep sieci Mikołaj w Rzeszowie. W Rzeszowie spółka prowadzi cukiernie stacjonarne także w Galerii Nowy Świat, centrum handlowym Outlet Graffica, centrum Pasaż B1, przy ul. Pelczara oraz sezonowy punkt przy ul. Leśnej. Marka jest też obecna w miejscowości Krasne koło Rzeszowa (Centrum Handlowe Auchan) oraz w Kolbuszowej i Przemyślu (Galeria Sanowa).

Sieć cukierni Mikołaj powstała w 1986 roku i jest firmą rodzinną. W ofercie cukierni znajdują się różnego rodzaju wypieki, torty, a także lody. Spółka sprzedaje swoje wyroby w punktach firmowych, a także dostarcza do odbiorców hurtowych. Realizuje również zamówienia na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Facebook
LinkedIn

PARTNERZY PORTALU

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top