W Alfa Centrum Białystok otwarto Mi Store Xiaomi

Dystrybutor elektroniki i smartphonów sieć Xiaomi, otworzył salon sprzedaży w Alfa Centrum Białystok. Jest to pierwszy sklep chińskiej marki na Podlasiu.

Od 26 października 2019 roku, odwiedzający Alfę, mogą korzystać z asortymentu autoryzowanego salonu marki. Punkt Xiaomi pod szyldem Mi Store zajął lokal na 1 piętrze galerii, w sąsiedztwie sklepów Pull&Bear i Gino Rossi. Na powierzchni ponad 80 mkw. fani sprzętu teleinformatycznego znajdą, m.in. komputery, smartfony czy akcesoria. Białostocki Mi Store jest jedenastym autoryzowanym sklepem Xiaomi w Polsce.

– Nasze priorytety to optymalizacja i dywersyfikacja portfolio najemców, tak, aby odpowiadały oczekiwaniom klientów. Dzięki poszerzeniu oferty o Mi Store, uznaną markę w obszarze produktów teleinformatycznych, możemy zapewnić im jeszcze lepszą dostępność do innowacyjnych produktów. Cieszymy się, że tak znana sieć otworzyła swój jedyny punkt w województwie podlaskim właśnie w Alfa Centrum. Jesteśmy przekonani,  że nasi klienci zarówno z Białegostoku, jak i regionu będą chętnie korzystać z bogatej oferty nowego najemcy – mówi Katarzyna Jabłońska-Miedzik, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Xiaomi to chińska firma internetowa, która działa od 2010 roku. Jej głównym produktem są smartfony i inteligentny sprzęt połączony z platformą IoT (Internet of Things). Marka proponuje duży wybór urządzeń z wielu kategorii, a także szereg dopasowanych do nich akcesoriów. Za dystrybucję produktów Xiaomi w Polsce odpowiadają ALSO, Ingram Micro oraz w zakresie ekosystemu i pojazdów JBTS.

Alfa Centrum Białystok należy do NEPI Rockcastle

Alfa Centrum Białystok to największe centrum handlowe na Podlasiu. Zlokalizowane w sercu Białegostoku, zostało wybudowane w 2008 roku, na pofabrycznych terenach dawnej fabryki Eugeniusza Beckera. Na łącznej powierzchni 86.000 mkw., znajduje się ponad 157 lokali handlowo-usługowych oraz 7-salowe kino. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.