Pierwsza Biedronka w Niedrzwicy Dużej

Elegancka, nowoczesna, ekologiczna, położona w atrakcyjnym punkcie – tak wygląda pierwsza Biedronka w Niedrzwicy Dużej. Sklep ruszył 30 października.

Placówka położona jest w dogodnej dla podróżnych lokalizacji (na trasie Lublin-Kielce), a obok niej znajduje się duży parking z 87 miejscami postojowymi. Niedrzwica Duża to 11-tysięczna miejscowość przedzielona trasą DK 19.

– Nasz nowy, pierwszy w Niedrzwicy Dużej sklep to prawdziwa gratka nie tylko dla kierowców, którzy będą mogli zrobić tu zakupy w komfortowych warunkach, ale i dla lokalnych mieszkańców. Dla jednych i drugich mamy to, z czego słynie Biedronka: niskie ceny i wysoką jakość produktów – mówi Jarosław Wiadrowski, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Wzorcowy sklep

Pierwsza w Niedrzwicy Dużej Biedronka to wzorcowy sklep tej sieci. Przypominają o tym nie tylko przeszklona witryna i fasada w eleganckim, antracytowym kolorze, ale i nowoczesne wnętrze. Sklep został zaprojektowany wedle tzw. layoutu 2.0. Co to oznacza? Chociażby to, że placówka będzie miała wydzielone nowe strefy z konkretnymi grupami produktów i oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi.  Do tego dochodzi kwestia ekologii: w chłodziarkach i lodówkach zastosowano przyjazne środowisku gazy, jak naturalny CO2 i oświetlenie LED.

Sklep przy ul. Lubelskiej 61A jest przestronny – jego sala sprzedaży liczy ponad 750 mkw. W placówce zamontowano 5 kas, a zatrudnienie znalazło w niej 15 osób.

Właścicielem sieci sklepów Biedronka jest Jeronimo Martins Polska S.A. Na koniec pierwszej połowy br. Biedronka liczyła aż 2916 sklepów, które odwiedzało średnio 4 mln klientów w ponad 1,1 tys. miejscowościach na terenie Polski, celem na ten rok jest 3 tys. sklepów. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. W 2018 r. Biedronka współpracowała z ponad 1 tys. polskich dostawców, od których pochodziło 92 proc. produktów w ofercie sieci.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.