50. inwestycja Grupy LCP w Polsce

lc-properties-bytom

Grupa LCP Properties w październiku sfinalizowała zakup 50. inwestycji w Polsce. Kolejna nieruchomość zlokalizowana jest w Bytomiu, a jej głównymi najemcami są m.in. znane sieciowe marki takie jak Kik, Rossmann i Pepco.

Zakup bytomskiej nieruchomości to kolejny krok w realizacji strategii, którą od kilku lat wdraża Grupa LCP. Firma inwestuje przede wszystkim w supermarkety, retail parki, powierzchnie magazynowe i biurowe, a także szuka obiektów do przebudowania, tak aby zdywersyfikować portfel firmy LCP Properties w Polsce.

krystian-modrzejewski-lcp

W związku z otwarciem nowego działu Development w ramach warszawskiego biura, w kręgu zainteresowania Grupy znajdują się także działki pod inwestycje. Firma planuje dynamiczny rozwój w między innymi w sektorze nieruchomości handlowych oraz magazynowych budując projekty zlokalizowane w pobliżu dużych aglomeracji miejskich. Za rozwój nowego działu odpowiedzialny jest Marcin Szefler, który w październiku 2019 rozpoczął współpracę z LCP.

Prawie 200 tys. mkw. powierzchni

Obecnie firma posiada 50 nieruchomości w całej Polsce, a ich łączna powierzchnia to prawie 200 tys. mkw. Zakończony sukcesem kolejny zakup LCP to wyraźny sygnał, że firma jest otwarta na nowe możliwości i propozycje płynące z rynku.

–  Ostatni kwartał 2019 roku jest bardzo dynamiczny i podpisujemy obecnie kolejne umowy. Zakup bytomskiej nieruchomości to efekt zapowiadanej na początku roku intensywnej ekspansji w sektorze nieruchomości handlowych i logistycznych. Śledzimy zmiany zachodzące na rynku i jesteśmy ich aktywnym uczestnikiem. Kolejny rok na pewno będzie równie intensywny – podkreśla Krystian Modrzejewski, Dyrektor Zarządzający LCP Properties na Polskę.

LCP Properties Sp. z o.o., oddział Grupy London & Cambridge Properties Ltd (LCP) inwestuje w Polsce od 2005 roku i pozostaje jednym z najbardziej stabilnych inwestorów sektora nieruchomości komercyjnych. Inwestuje w nieruchomości komercyjne: wolnostojące obiekty handlowe, obiekty magazynowo-produkcyjne oraz nieruchomości biurowe.

lcp-bytom-obiekt

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl