Otwarto dwa parki handlowe MultiBox w Płońsku i Głogowie

24 października 2019 r. nastąpiło oficjalne otwarcie dwóch nowoczesnych obiektów handlowych MultiBox w Płoński i Głogowie. Inwestorem i wykonawcą oraz docelowym zarządcą obiektu jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim. Za koncepcję komercyjną sieci MultiBox i jej wynajem odpowiedzialna jest firma Mallson Polska.

MultiBox Płońsk położony jest blisko centrum miasta, w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych oraz marketu Kaufland i restauracji McDonald’s, z którymi tworzy największy kompleks handlowy przyciągających codziennie klientów z całego regionu. Na powierzchni najmu ok. 5 tys. mkw. swoje sklepy otworzyły popularne, debiutujące na rynku płońskim marki Sinsay, Dealz oraz Vision Express a także Big Star, Diverse, Pepco, Martes Sport, Rossmann, Neonet. W najbliższych tygodniach swój sklep w MultiBox otworzy kolejna nowa w regionie marka – TEDi.

MultiBox Głogów działa przy ulicy Sikorskiego przy markecie spożywczym Kaufland. W najbliższym otoczeniu znajdują się największe w mieście osiedla mieszkaniowe, Starostwo Powiatowe oraz przychodnia.

W centrum handlowym o powierzchni najmu ponad 9.000 mkw. swoje sklepy otworzyły znane marki takie jak: Sinsay, Martes Sport, Empik, Smyk, Dealz, Neonet, Pepco, Rossmann, Jubiler Michalczak czy Centrum Chińskie Fotok. W najbliższych tygodniach swoje sklepy otworzą też: CCC, KiK a także jedyne w regionie salony marek: TEDi oraz Vision Express. Ofertę głogowskiego MultiBoxu uzupełnia klub fitness – Fitarena.

Obydwa obiekty dysponują dla zmotoryzowanych klientów wygodnym i przestronnym parkingiem na kilkaset bezpłatnych miejsc.

MultiBox – idea obiektu handlowego

Obiekty handlowe MultiBox to jedna z największych w kraju sieci parków handlowych. Powstały w odpowiedzi na aktualne potrzeby klientów, jako sposób na szybkie i wygodne zakupy – są to nowoczesne obiekty o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych, położone w bardzo dobrych lokalizacjach, najczęściej w sąsiedztwie marketów spożywczych (m.in. Kaufland, Lidl), otoczone wygodnymi, przestronnymi parkingami.

Aktualnie sieć liczy 11 parków handlowych (Świecie, Tczew, Ciechanów, Łask, Siedlce, 2 obiekty w Ostrowie Wlkp., Dęblin, Nowy Tomyśl, Płońsk, Głogów). Ponadto trwają przygotowania do otwarcia MultiBox-u na warszawskim Wilanowie oraz do rozpoczęcia budowy w Szamotułach, Trzciance, Ełku oraz największego w Polsce obiektu tej sieci (ok. 15 tys. mkw. najmu) – MultiBox Browar w samym centrum Ostrowa Wielkopolskiego.

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 900 tys. mkw, a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top