Operator Centrów Designer Outlet zmienia nazwę

Od 1 listopada 2019 r. PRÔM Peakside ROS Outlet Management, operator centrów Designer Outlet Warszawa, Gdańsk i Sosnowiec, działa pod szyldem ROS Retail Outlet Shopping. Po zmianie ROS Retail Outlet Shopping będzie funkcjonował pod tą samą nazwą na każdym z rynków, na których firma prowadzi działalność zarządcy centrów outlet. W portfolio firmy znajduje się 10 centrów outlet w 7 krajach w Europie, w tym 3 w Polsce.

PRÔM, spółka joint venture Peakside Capital oraz ROS Retail Outlet Shopping zdecydowała się na ujednolicenie nazewnictwa firmy. Marka ROS Retail Outlet Shopping jest znana sieciom handlowym i inwestorom aktywnym na europejskim rynku outletowym. Od teraz pod tą samą marką firma będzie występować na rynku polskim, jako zarządca centrów outletowych Designer Outlet Warszawa, Gdańsk i Sosnowiec, a także nowego projektu Fashion Outlet Kraków.

– Jest to ważny krok w naszej strategii, która zakłada jeszcze większy rozwój polskich centrów zarządzanych przez ROS. Dzięki niemu będziemy w stanie ugruntować naszą pozycję na rynku europejskim, jednocześnie pozyskując nowych partnerów biznesowych i klientów. Coraz lepsze wyniki finansowe Designer Outlet Warszawa, Gdańsk i Sosnowiec pokazują, że idziemy w dobrym kierunku – powiedział Thomas Reichenauer, współzałożyciel i Managing Director ROS Retail Outlet Shopping.

Rozbudowy przebiegają zgodnie z założeniami

Zgodnie z założeniami, do końca 2020 r. Designer Outlet Warszawa powiększy się o 5 tys. metrów kwadratowych, dzięki czemu wzmocni swoją pozycję największego centrum outletowego premium w Polsce. Dzięki około 30 nowym sklepom i restauracjom, a także 400 dodatkowym miejscom parkingowym, zakupy będą jeszcze bardziej atrakcyjne dla klientów. Designer Outlet Gdańsk powiększy się natomiast o 2,5 tys. metrów kwadratowych i zyska ponad 10 nowych sklepów. Głównym punktem rozbudowy będzie nowa strefa gastronomiczna w sercu centrum.

– Rozbudowy Designer Outlet Warszawa i Gdańsk realizowane są zgodnie z założeniami. Jako ROS Retail Outlet Shopping, wiodący operator centrów outletowych w Europie, wprowadzimy na polski rynek kolejne znane i lubiane przez klientów marki. Cieszymy się, że możemy realizować tę strategię również przy okazji powstawania Fashion Outlet Kraków – jesteśmy bardzo zadowoleni z zainteresowania potencjalnych najemców tą lokalizacją – mówi Stefan Aumann, Managing Director Peakside Capital, partnera spółki joint venture.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl