STOP SHOP Siedlce kompletuje najemców

Immofinanz, właściciel parków handlowych STOP SHOP, upublicznił dwie kolejne marki, które dołączają do grona najemców w realizowanym aktualnie projekcie w Siedlcach. Są nimi restauracja KFC oraz sklep obuwniczy Deichmann.

STOP SHOP Siedlce  powstaje bezpośrednio przy obwodnicy Siedlec, przy skrzyżowaniu drogi krajowej numer 2 z ulicą Łukowską. W jego skład wejdą łącznie 24 sklepy, których otwarcie przewidziane jest na koniec marca 2020 roku.

Dwie marki dołączają do STOP SHOP Siedlce

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 80 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. KFC w Polsce to już ponad 240 restauracji. W STOP SHOP Siedlce operator ten zajmie powierzchnię 320 mkw.

Deichmann to wiodąca marka zarówno na polskim, jak i europejskim rynku obuwniczym. Oferuje szeroki asortyment butów dla całej rodziny w przystępnych cenach, w tym zarówno marki własne, jak i markowe obuwie Adidas, Nike. Tylko w Polsce sieć prowadzi sprzedaż w 250 sklepach stacjonarnych. A kolejny, w STOP SHOP Siedlce, będzie miał łącznie 450 mkw.

– Restauracja KFC oraz Deichmann doskonale uzupełniają listę najemców STOP SHOP Siedlce. Co więcej, warto dodać, że nasz siedlecki projekt cieszy się tak dużym zainteresowaniem ze strony najemców, że na około pół roku przed planowanym otwarciem, 97 proc. powierzchni najmu jest już zajęte. Jesteśmy pewni, że nowa lokalizacja zakupowa szybko zyska rzesze swoich wiernych i stałych klientów, tak jak ma to miejsce w przypadku innych STOP SHOP-ów – skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz.

KFC oraz Deichmann dołączyły do wcześniej komunikowanych już najemców, takich jak: JYSK, Cropp, House, Sinsay, CCC, Media Expert oraz Hebe. Nazwy kolejnych marek, które uzupełnią tę listę, zostaną ujawnione w najbliższych tygodniach.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.