Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Sinsay otworzy pierwszy sklep w Chrzanowie

Sieć sklepów Sinsay z grupy LPP wynajęła 1290 mkw. w Parku Handlowym Kasztelania w Chrzanowie, dołączając tym samym do grona najemców tego – powstającego w sercu Małopolski Zachodniej – obiektu. Poziom komercjalizacji, za którą odpowiada – na zasadach wyłączności firma CREAM przekroczył 60 proc.

Sinsay to najmłodsza modowa marka Grupy LPP, która obecna jest już w ponad 10 europejskich krajach. Podpisana we wrześniu 2019 r. umowa zakłada stworzenie przestrzeni sklepowej w najnowszym, pełnowymiarowym koncepcie, co ma się przyczynić do zwiększenia komfortu zakupów dla klientów.

Największy koncept w województwie

– Sinsay to w naszych oczach przykład sukcesu na wymagającym rynku modowym, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z faktu, że to właśnie w Parku Handlowym Kasztelania powstanie jeden z największych konceptów tej marki w województwie małopolskim – podkreśla Kazimierz Stec, prezes zarządu spółki Stec, będącej inwestorem obiektu.

Otwarcie salonu nastąpić ma wraz z uruchomieniem całego kompleksu, w kwietniu 2020 r. Inwestor stawia przede wszystkim na sklepy, których do tej pory w Chrzanowie nie było, stąd w gronie zakontraktowanych najemców, znaleźli się m.in. Rossmann, Martes Sport czy duńska sieć Jysk.

Park Handlowy Kasztelania w Chrzanowie to wielofunkcyjny obiekt handlowy o docelowej powierzchni najmu 14,1 tys. mkw. oraz 375 miejscami parkingowymi, którego inwestorem jest spółka Stec. Za projekt odpowiadało biuro architektoniczne Stabil sp. z o.o.

kasztelania-chrzanow-wizualizacja