Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Tutto Bene Pizzeria otworzy kolejny lokal

Tutto Bene Pizzeria w listopadzie br. otworzy nowy lokal w galerii handlowej w Legionowie. Restauracje będzie miała 120 mkw. powierzchni. Aktualnie inwestor przygotowuje lokal do otwarcia.

– W gastronomii ważna jest dla nas jakość produktu, który serwujemy, ale też atmosfera, którą tworzymy. Dlatego w kuchni używamy oryginalnych włoskich produktów, a pizza robiona będzie w piecu opalanym drewnem – mówi Marcin Stryjecki, właściciel Tutto Bene Pizzeria.

Nowa lokalizacja restauracji Tutto Bene

Nowa pizzeria zostanie otwarta w Galerii Zegrzyńskiej w Legionowie. Poszerzy ofertę obiektu o dania kuchni włoskiej. Pizzeria Tutto Bene pojawi się na parterze galerii handlowej.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

– Galeria Zegrzyńska, w której powstaje restauracja, to dobrze skomunikowane miejsce, blisko drogi krajowej, niedaleko dworca, wśród osiedli mieszkaniowych i znanej w Polsce sieci marketów. Powstanie nowej restauracji w tej okolicy wpisuje się w potrzeby lokalnej społeczności. W tym rejonie, Legionowo Piaski, niewiele jest lokali gastronomicznych, w których można dobrze zjeść i miło spędzić czas. Mamy nadzieję, że uda nam się ożywić to miejsce i przyczynić się do rozwoju lokalnej infrastruktury – dodaje Marcin Stryjecki.

fot. http://www.sprayedout.com/pizza-closeup/

Drugi lokal Tutto Bene

Będzie to druga, po warszawskiej Białołęce (lokal znajduje się przy ul. Płochocińskiej), restauracja, której nowoczesne loftowe wnętrze ma być miejscem spotkań młodych ludzi, wspólnych posiłków dla rodzin z dziećmi czy spędzenia czasu w gronie znajomych. Marka Tutto Bene jest rodzinnym konceptem stworzonym przez pasjonatów śródziemnomorskich smaków oraz gotowania.