Nowa Stacja w Pruszkowie podsumowuje 1. rok działalności na rynku

Centrum handlowo-rozrywkowe Nowa Stacja, które rozpoczęło działalność niecały rok temu, już na dobre wpisało się w krajobraz południowo- zachodniego regionu Warszawy. Klientom podoba się dobrze skomponowana oferta handlowa, rozbudowana część rozrywkowa oraz liczne atrakcje organizowane na terenie tego obiektu.

Centrum handlowo-rozrywkowe Nowa Stacja, należące do kategorii obiektów kompaktowych, od samego początku ma jasno określoną strategię budowania swojej pozycji rynkowej. Mieszkańców catchment area kusi kompleksowa oferta handlowa, wysokiej jakości rozrywka, znakomita lokalizacja oraz ciekawe wydarzenia o charakterze lokalnym. Jesienią zostanie też uruchominy program lojalnościowy z aplikacją lojalnościową.

Nowa Stacja stawia na relacje sąsiedzkie

Deweloper Nowej Stacji, firma ECC Real Estate przykłada wielką wagę do dobrych relacji „sąsiedzkich”, rozumiejąc, że takie podejście z czasem owocuje silniejszą lojalnością klientów i systematycznie zwiększającą się odwiedzalnością centrum.

Już podczas projektowania Nowej Stacji zadbano o uwzględnienie historycznego charakteru miejsca, w którym centrum zostało zbudowane. Mieściła się tam wcześniej słynna, pruszkowska fabryka Mechaników. Nawiązują do niej kortenowe ozdoby na elewacjach Nowej Stacji oraz fragment dawnego muru ozdobiony przez artystów. Zadbano również o przyjazne wnętrze, z komfortowymi ciągami komunikacyjnymi, po to by klienci dobrze się tu czuli i chętniej wracali. Do zakupów zachęca starannie skonstruowana oferta handlowa, z wiodącymi markami z każdej branży oraz ciekawa rozrywka, czyli nowoczesne Multikno, klub fitness Zdrofit oraz Sala Zabaw Fikołki, gdzie dzieci mogą się bawić i uczyć. Od chwili otwarcia w Nowej Stacji są także organizowane liczne wydarzenia angażujące mieszkańców.

Lokalność mocną stroną Nowej Stacji

– Chcielibyśmy, aby Nowa Stacja stała się lokalnym centrum kulturalnym, dlatego organizujemy rozmaite pokazy, warsztaty czy wystawy. Oprócz wydarzeń komercyjnych, takich jak na przykład niedawno goszczące u nas LEGO Star Wars, które przyciągnęło tłumy, zapraszamy do Nowej Stacji również miejscowych artystów dając im możliwość pokazania swojej twórczości.  Zaczęliśmy od przygotowania wystawy fotografii „Projekt Pruszkowiak” Macieja Bochnowskiego na początku tego roku, latem na dachu naszego centrum otworzyliśmy Scenę Letnią zapraszając do współpracy lokalnych artystów, a w ciągu najbliższych tygodni będę miały miejsce kolejne wernisaże wystaw m.in: II odsłona wystawy „Projekt Pruszkowiak“ oraz „Galerii Pruszkoff” – mówi Maciej Krzewiński, COO firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

Scena Letnia powstała z myślą o promowaniu lokalnych artystów. Udostępniono im nieodpłatnie zadaszoną scenę z nagłośnieniem i oświetleniem, na której mogli pokazać swoje umiejętności przed prawdziwą publicznością. Występowali na niej wokaliści, instrumentaliści, DJ‘e, zespoły muzyczne, aktorzy, tancerze, zespoły dziecięce i każdy kto chciał się podzielić z innymi swoją pasją. W sezonie, który trwał do 1 października zorganizowano tam aż 30 wydarzeń m.in stand-upy, potańcówki i koncerty. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl