Świat Książki otwiera księgarnię w nowym koncepcie

W Manufakturze w Łodzi właśnie otwarto nową księgarnię, według najnowszego konceptu sieci Księgarnie Świat Książki. Przyjazna ekspozycja książek, przestronna strefa KIDS z literaturą dziecięcą, a także szeroki wybór artykułów papierniczych, gier oraz zabawek – to największe wyróżniki nowego najemcy Manufaktury. Salon ma 356,54 mkw. powierzchni.

Salon Księgarnie Świat Książki w Manufakturze wyróżnia nie tylko bogata oferta nowości wydawniczych i klasyki literatury, ale także przestrzeń zaaranżowana w wyjątkowy sposób: salon jest bardzo przestronny, a mole książkowe z pewnością docenią strefę relaksu, gdzie w wygodnych fotelach można na spokojnie przejrzeć nowości wydawnicze. Równie przyjazna jest strefa KIDS – najmłodsi czytelnicy mogą swobodnie i wygodnie wybierać dla siebie lektury.

Księgarnie Świat Książki szukają wyjątkowych lokalizacji

Jak mówi przedstawiciel marki, firma poszukuje wyjątkowych lokalizacji, „z duszą”.

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie księgarni w Manufakturze, ponieważ zależy nam, abyśmy byli obecni nie tylko w nowo powstałych centrach handlowych, ale także w miejscach z bogatą historią – takich jak właśnie Manufaktura w Łodzi – mówi Janusz Arsłanowow, członek zarządu firmy Dressler Dublin, właściciela sieci Księgarnie Świat Książki. I dodaje: –  Ponadto wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy potrzebowali księgarni w centrum Łodzi. Dostajemy od nich informację zwrotną, że bardzo cieszą się z naszej obecności w Manufakturze. Dzięki temu i my wiemy, że znaleźliśmy się w dobrym miejscu.

Co ważne, księgarnia w Manufakturze dodatkowo jest punktem odbioru zamówień internetowych, co spotkało się z dużym entuzjazmem czytelników.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.