Szósta Sala Zabaw Fikołki w aglomeracji warszawskiej

Wiosną ruszy kolejna Sala Zabaw pod szyldem Fikołki. To efekt podpisanej umowy najmu z galerią w Wołominie.

Do tej pory Fikołki zapraszały na zabawę mieszkańców Warszawy i okolic do pięciu obiektów, w tym do CH Westfield Arkadia, Galerii Północnej, Alto Wilanów, Ferio Wawer i pruszkowskiej Nowej Stacji. Kolejną lokalizacją będzie położony 18 km od Warszawy Wołomin.

– Traktujemy Wołomin tak, jak zwykłą dzielnicę Warszawy, której chcemy zaoferować ofertę rozrywkową dla dzieci do 11 lat. Otwarcie planujemy w marcu 2020 roku na powierzchni 575 mkw. – zapowiada Bertrand Jasiński, prezes sieci Sal Zabaw Fikołki. – Podobnie jak nasze pozostałe lokalizacje Fikołki w Galerii Wołomin także będą wyposażone w kilkupoziomową konstrukcję, czyli labirynt z przeszkodami oraz ścianką wspinaczkową, sale urodzinowe, kawiarnię dla rodziców, kącik malucha oraz sale tematyczne – kulinarną i eksperymentów.

Sala Zabaw Fikołki zajmie 575 mkw.

Powstała 3 lata temu Galeria Wołomin liczy ponad 80 najemców. Sala Zabaw Fikołki uzupełni listę najemców z kategorii rodzinnej rozrywki, a obok restauracji, siłowni i kina będzie otwarta także w niedziele niehandlowe. Dla klientów przygotowano 830 bezpłatnych miejsc parkingowych. Wśród marek jakie można spotkać w Galerii Wołomin są m.in. Carrefour, H&M, Reserved, Monnari, Sinsey, RTV Euro AGD.

W Fikołkach w Galerii Wołomin również będzie obowiązywała Karta Malucha wydawana przez Miasto Stołeczne Warszawa. Karta wydawana w ramach programu Wyprawka dla Warszawskiego Malucha uprawnia do bezpłatnej zabawy we wszystkich Salach Zabaw Fikołki bezwarunkowo do 2 lat, a do 3 lat pod warunkiem, że towarzyszy im starsze dziecko.

Osiem centrów rozrywki i edukacji w pięciu miastach

Sale Zabaw Fikołki to najszybciej rozwijająca się w Polsce sieć centrów rozrywki i edukacji. Obecnie pod logo Fikołków działa osiem placówek w pięciu miastach: w Warszawie, Wrocławiu, Bielsku-Białej, Płocku i Pruszkowie. Obiekty działają na powierzchni 600-1,4 tys. mkw. i składają się z kilkupoziomowej konstrukcji zabawowej wyposażonej w tyrolkę, sieć Spidermana, zjeżdżalnię pontonową, tubową i odkrytą, duży basen z piłkami i labirynt pełen przeszkód.

Na najmłodszych czeka kącik malucha i zestawy najnowszych zabawek. W salach urodzinowych Fikołki organizują imprezy tematyczne dla jubilatów i zajęcia ogólnorozwojowe. Dodatkowo w sali kulinarnej i eksperymentów odbywają się warsztaty hobbystyczne.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl