Amerykańska marka Tempur została najemcą gdyńskiego Klifu

Od 7 listopada w Klifie pojawił się kolejny najemca, Tempur, amerykańska marka artykułów sypialnianych, między innymi materacy i poduszek.

Dysponująca wieloletnim doświadczeniem marka ma znakomitą opinię na rynku. Salon Tempur w gdyńskim Klifie posiadaa największą ekspozycję produktów w tym regionie. Będzie można przetestować dostępne materace i wybrać ten, który zapewni największy komfort.

– To w ciągu kilku ostatnich miesięcy kolejny najemca, który wybrał Klif na swoją lokalizację – mówi Mariola Rogóż dyrektor Galerii Klif. – W Gdyni potrzebne jest miejsce z kompleksową, charakteryzującą się wysoką jakością ofertą wyposażenia wnętrz, zwłaszcza  że w sąsiedztwie Klifu powstaje wiele nowych inwestycji mieszkaniowych. Do tej pory w ofercie mieliśmy między innymi: Home&You, BBhome, JMB Design, Spensen. W branży wyposażenia wnętrz mamy także nową markę – Premium Home.

– Tempur to materiał, jak żaden inny, a wykonane z niego materace i poduszki zapewniają wyjątkowy komfort. Bardzo się cieszę, że mieszkańcy Gdyni i całego Trójmiasta będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą naszych produktów w Galerii Klif – dodaje Jacek Poznański, dyrektor Tempur Sealy Polska.

Gdyński Klif oferuje ponad 130 sklepów

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, które swoimi propozycjami zaspokoją najbardziej wymagające gusta. W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do ich dyspozycji jest strefa food court, Kraina Treflików – miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i Super-Pharm.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się na sobie i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl