Włoska marka Peserico ma już cztery sklepy w Polsce

Rodzinna manufaktura Peserico z północnych Włoch zawitała na Śląsk. Pierwszy salon brandu w regionie został otwarty w Silesia City Center.

Peserico to marka obecna w ponad 1,2 tys. najlepszych sklepach multibrandowych na świecie. Posiada 20 salonów firmowych, a butik w Silesia City Center jest pierwszym na Śląsku i czwartym w Polsce – tuż po Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Nowo otwarty butik Peserico w Silesia City Center jest pierwszym salonem luksusowej marki w regionie. Na powierzchni 100 mkw. klientki znajdą miękkie, kaszmirowe swetry, zwiewne spódnice, ciepłe płaszcze i skórzane dodatki, czyli ponadczasowe projekty, które upodobały sobie kobiety z całego świata.

Cztery salony Peserico w Polsce

Marka została założone w 1975 roku. Salon Peserico w największym centrum handlowym na Śląsku został urządzony zgodnie z jej koncepcją i wyróżnia się estetyką spójną z powstającymi kolekcjami. Te z kolei inspirowane są naturalnymi materiałami, takimi jak marmur Asiago,  dębowe drewno czy stal wytwarzana przez weneckich kupców – luksus w prawdziwie włoskim wydaniu.

Pomimo obecności na rynku globalnym, firma zawsze była wierna Włochom – najlepszym fabrykom i specjalistycznemu krawiectwu z naciskiem na uzyskanie wyjątkowych produktów. Każdy element jest wytworzony od początku do końca w manufakturach.

Silesia City Center to największe centrum handlowe na Śląsku i w Zagłębiu oraz jedno z największych w Polsce. Na powierzchni 86 tys. mkw. znajduje się dziś ponad 300 sklepów i punktów usługowo-handlowych. W Silesia City Center znaleźć można luksusowe butiki, popularne marki, punkty usługowe, park zabaw dla dzieci, powszechnie lubiane restauracje i kawiarnie, a także jedno z największych na Śląsku kin. Rocznie SCC odwiedza 15 milionów klientów. Zarządcą Silesia City Center jest firma ECE,

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.