Ruszył trzeci butik Noble Place

Sieć butików Noble Place, oferująca zegarki i biżuterię, kontynuuje rozwój w Polsce. 24 października br. został otwarty trzeci butik multibrandu, który znajduje się w centrum handlowym Silesia City Center w Katowicach.

Noble Place to sieć salonów multibrandowych, wchodzących w skład Kompanii Importowej Dóbr Luksusowych Legic, która jest częścią Grupy Zibi S.A. Salony Noble Place cechuje wysoki prestiż oraz luksusowy asortyment takich marek jak Boucheron, Roberto Coin czy Montblanc. Obecnie sieć Noble Place składa się z trzech butików, zlokalizowanych w centrach handlowych: Silesia City Center w Katowicach, Galerii Mokotów w Warszawie i CH Klif w Gdyni.

Montblanc, Longchamp i Noble Place w portfolio firmy Legic

Firma Legic Kompania Importowa Dóbr Luksusowych Spółka z o.o. została założona w Warszawie w 1991 r. Przedmiotem jej działalności jest import i dystrybucja luksusowych produktów. Firma jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski marki Montblanc i Longchamp.

W ciągu ponad 15 lat działalności na rynku firma zbudowała własną sieć sprzedaży dystrybucyjnej i detalicznej. W 1995 roku powstał pierwszy w Europie Środkowej Butik Montblanc, mieszczący się obecnie w Warszawie przy ul. Nowy Świat 6/12, w 2005 r. Kolejny w Krakowie w Galerii Kazimierz, a w 2008 r. następny w Warszawie w Galerii Mokotów. W 2007 roku firma otworzyła także swój pierwszy w Polsce butik Longchamp w Galerii Mokotów w Warszawie. W roku 2015 otworzono drugi butik tej francuskiej marki, tym razem w Centrum Handlowym Silesia w Katowicach.

Ponadto firma stworzyła sieć własnych butików multibrandowych pod nazwą Noble Place. Pierwszy z nich powstał w 2000 roku w Galerii Mokotów w Warszawie, kolejny w Krakowie i Gdyni. Posiadają w swojej ofercie luksusowe zegarki, biżuterię i akcesoria znanych marek: Cartier, Boucheron, Dinh Van, Piaget, Chopard, Roberto Coin, Montblanc, Pomellato, Tag Heuer.

Legic Kompanii Importowej Dóbr Luksusowych jest częścią Grupy Zibi S.A. Załozona w 1989 roku Grupa ZIBI posiada sieć ponad 100  salonów z zegarkami Time Trend mieszczących się w największych miastach w Polsce oraz ponad 20 salonów muzycznych Riff.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.