W Opatowie uruchomiono nowy obiekt handlowy

Rossmann, Media Expert i Pepco są głównymi najemcami właśnie otwartego EDS Park Opatów – pierwszej zakończonej inwestycji trójmiejskiej spółki EDS Retail Park.

Najwcześniej, 14 listopada, swoich klientów przyjął elektromarket. Pozostałe sklepy ruszą do końca miesiąca.

EDS debiutuje na polskim rynku

Rozpoczęta w kwietniu inwestycja o powierzchni 1250 mkw., powstała przy ulicy Kopernika 15, tuż przy działającym od pewnego czasu dyskoncie Biedronka. Tym samym klienci zyskali uzupełniającą się ofertę handlową.

– Park w Opatowie jest dla nas niezwykle ważną inwestycją. Nie tylko dlatego, że to ‚pierwsze dziecko’. Projekt był trudny, jednak dzięki ciężkiej pracy całego zespołu, zarówno budowlanego tu na miejscu, jak i w Gdańsku, udało się doprowadzić do otwarcia. I jest to dopiero początek naszej drogi, gdyż budujemy kolejne obiekty. Mam nadzieję, że ten w Opatowie sprawi, iż mieszkańcy będą mogli wygodniej robić zakupy – zaznacza Michał Nowak, prezes EDS Retail Park.

Parki handlowe w Polsce i Czechach

EDS Retail Park zajmuje się kompletnym procesem inwestycyjnym związanym z budową parków handlowych na terenie Polski i Czech. Spółka samodzielnie, kompleksowo realizuje przedsięwzięcia – od wyszukania najlepszej lokalizacji działki, projektu budowlanego po wykonawstwo i komercjalizację powierzchni.

Inwestycje realizowane przez EDS Retail Park charakteryzują się uznanymi najemcami sieciowymi, pozyskanymi dzięki wnikliwej analizie lokalizacji obiektów. Parki powstają przy kluczowych dla regionu drogach wojewódzkich lub krajowych, w miejscach z doskonale funkcjonującą siecią połączeń komunikacji miejskiej. Często są pierwszymi tego typu obiektami w poszczególnych miejscowościach.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.