Smyk powiększa sieć sprzedaży. Otworzył nowy sklep w Wągrowcu

W Centrum Handlowym Mila w Wągrowcu otworzył się Smyk. To kolejny punkt największej w Polsce sieci oferującej szeroką gamę zabawek, ubrań, butów
i akcesoriów dla dzieci. Obecnie działa blisko 200 sklepów pod marką Smyk zlokalizowanych na terenie całego kraju.

– Smyk to sklep, w którym każdy rodzic znajdzie to, co jest niezbędne dla jego dziecka oraz sprzedawców-ekspertów, którzy pomogą w wyborze najlepszych produktów. By być blisko naszych klientów, zarówno w wielkich miastach, jak i mniejszych miejscowościach, stale rozwijamy naszą sieć. Zapraszamy do nowego salonu w Wągrowcu. Pierwsze zakupy z pewnością uprzyjemnią przygotowane przez nas specjalne rabaty oraz atrakcje dla najmłodszych – mówi Magdalena Samoraj, Marketing & PR Manager sieci Smyk.

Blisko 200 sklepów Smyk w Polsce

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Obecnie w Polsce działa blisko 200 sklepów Smyk oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają też na Ukrainie i w Rumunii.

Sklepy Smyk oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sieci jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii „pod jednym dachem”.

W sklepach Smyk można kupić produkty marek własnych sieci – Cool Club i Smiki. Cool Club jest marką, pod którą Smyk oferuje odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci tworzone przez własny zespół projektantów. Marka własna Smiki jest dedykowana zabawkom i akcesoriom niemowlęcym. W ofercie sklepów Smyk znajdują się również produkty innych, renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.