Dealz w warszawskiej Galerii Renova

Galeria Renova poszerzy ofertę dla klientów o markę Dealz. Podpisana właśnie umowa najmu opiewa na powierzchnię  ok. 540 mkw. na pierwszym piętrze galerii.

Galeria Renova to ok. 13 tys. mkw. powierzchni najmu. Wśród najemców znajdują się m.in.: Stokrotka, Rossmann, Cosmedica, CCC, C&A, RTV Euro AGD, Pepco, KiK, Empik, Top Secret, działa także klub fitness Zdrofit, szkoła tańca Egurrola Dance Studio i edukacyjny plac zabaw Klockownia. W galerii znajdują się również placówki usługowe, jak np. poczta, banki, salon fryzjersko-kosmetyczny, biuro podróży, pralnia, pasmanteria oraz lokale gastronomiczne.

Dealz to koncept sklepów oferujących produkty znanych marek z różnych branż w konkurencyjnych cenach. W sklepach Dealz można kupić m.in. artykuły przemysłowe, drogeryjne, spożywcze, a także akcesoria domowe i dekoracyjne. Grupa Poundland/Dealz działa na rynku od 1990 roku, ma ponad 900 sklepów w krajach Europy Zachodniej oraz w Wielkiej Brytanii. Zatrudnia ponad 18 tys. pracowników.

Szeroka oferta handlowa Galerii Renova

– Galeria Renova, z uwagi na swoją lokalizację w centrum wielkich osiedli mieszkaniowych, to obiekt oferujący wygodne zakupy blisko domu klienta – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Napollo. – Podstawą jest szeroka oferta centrum obejmująca najistotniejsze branże, od artykułów spożywczych, poprzez modę, produkty z kategorii zdrowie i uroda, hobby i elektronika, po usługi i gastronomię. Dealz doskonale wpisze się w mix asortymentu Galerii z ofertą skoncentrowaną na wybranych grupach produktowych znanych i dobrych marek w zawsze korzystnych cenach stwarzając codzienne, unikalne okazje zakupowe – dodaje Dorota Beltrani.

Galeria Renova, przy ul. Rembielińskiej 20, to kameralne centrum handlowo-usługowe położone w sercu warszawskiego Targówka. W obiekcie działają m.in. supermarket Stokrotka, drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, Pepco, Szachownica, TXM, KiK, Top Secret RTV Euro AGD oraz szkoła tańca Egurrola Dance Studio, fitness club Zdrofit czy edukacyjny plac zabaw dla dzieci Klockownia. Klienci Galerii mogą również skorzystać z usług Poczty Polskiej, salonu fryzyjersko-kosmetycznego Lok&Roll, saloniku prasowego, banków, biura podróży, pralni oraz z oferty gastronomicznej. Właścicielem Galerii jest firma Napollo, która w swoim portfelu posiada centra handlowe, jak Galeria Grodova w Grodzisku Mazowieckim czy Galeria Piastova w Gnieźnie, oraz rozwija format parków handlowych typu convenience pn. N-Park, które zastąpiły wcześniejsze Centra Zakupów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.