W Redzie powstanie park handlowy. Otwarcie w 2020 r.

EDS Park Reda to czwarta inwestycja trójmiejskiej spółki. Obiekt będzie miał 3,3 tys. mkw. powierzchni. Ma być gotowy w II kwartale 2020 roku – poinformowali redakcję Retailnet.pl przedstawiciele inwestora.

Obiekt jest już w 100 proc. skomercjalizowany, a wśród najemców są m.in. KiK, Dealz i Delikatesy Centrum. Bezpośrednio przed budynkiem znajdować się będzie parking z 143 miejscami postojowymi. W inwestycji przewidziane są zarówno punkty usługowe, handlowe jak również gastronomiczne.

Pierwszy obiekt gotowy, kolejne w realizacji

Jeden z obiektów EDS Retail Park- w Opatowie – został już częściowo otwarty. Rozpoczęta w kwietniu br. inwestycja o powierzchni 1250 mkw., powstała przy ulicy Kopernika 15, tuż przy działającym od pewnego czasu dyskoncie Biedronka.

– Park w Opatowie jest dla nas niezwykle ważną inwestycją. Nie tylko dlatego, że to ‚pierwsze dziecko’. Projekt był trudny, jednak dzięki ciężkiej pracy całego zespołu, zarówno budowlanego tu na miejscu, jak i w Gdańsku, udało się doprowadzić do otwarcia. I jest to dopiero początek naszej drogi, gdyż budujemy kolejne obiekty. Mam nadzieję, że ten w Opatowie sprawi, iż mieszkańcy będą mogli wygodniej robić zakupy – zaznacza Michał Nowak, prezes EDS Retail Park.

Obecnie trwają ostatnie prace przy budowie parków handlowych w Debrznie oraz w Legnicy. Oba powinny być gotowe jeszcze w tym roku. W przypadku obiektu w Legnicy do użytku zostanie oddany na razie I etap inwestycji. Spółka planuje już kolejne retail parki. Chodzi m.in. o obiekty w Nowym Dworze Mazowieckim i Lubinie.

Parki handlowe nie tylko w Polsce

EDS Retail Park zajmuje się kompletnym procesem inwestycyjnym związanym z budową parków handlowych na terenie Polski i Czech. Spółka samodzielnie, kompleksowo realizuje przedsięwzięcia – od wyszukania najlepszej lokalizacji działki, projektu budowlanego po wykonawstwo i komercjalizację powierzchni.

Inwestycje realizowane przez EDS Retail Park charakteryzują się uznanymi najemcami sieciowymi, pozyskanymi dzięki wnikliwej analizie lokalizacji obiektów. Parki powstają przy kluczowych dla regionu drogach wojewódzkich lub krajowych, w miejscach z doskonale funkcjonującą siecią połączeń komunikacji miejskiej. Często są pierwszymi tego typu obiektami w poszczególnych miejscowościach.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.