30. klubów pod marką Xtreme Fitness Gyms

xtreme-fitness-jaworzno-30-klub

Xtreme Fitness Gyms już 7 grudnia otworzy kolejny klub, będzie to okrągłe 30. otwarcie. Wzrasta tym samym liczba klubów oraz franczyzobiorców, którzy zdecydowali się na otwarcie własnego klubu fitness pod marką tej sieci.

Otwarcie klubu Xtreme Fitness Gyms w Jaworznie będzie wyjątkowe pod kilkoma względami.

Po pierwsze jest to 30. klub w kolekcji sieci. Okrągła liczba robi wrażenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę bardzo szybką ekspansję sieci w ostatnich latach, a nawet miesiącach. Symboliczna liczba zobowiązuje, właściciele sieci oraz klubu zapowiadają wyjątkowo huczne otwarcie. 

Po drugie 30. klub jest jednocześnie trzecim klubem otwieranym w budynku Majstra. Jak widać współpraca pomiędzy siecią Xtreme Fitness a Marketami Majster układa się prawidłowo, biorąc pod uwagę otwieranie nowych klubów w należących do nich budynkach. Każdorazowo współpraca opiera się na długoterminowym wynajmie. Warto zauważyć także, że główna siedziba firmy w Tarnowie mieści się także w budynku Majstra. Rozwój tej współpracy wydaje się dobrze rokować na przyszłość. 

Po trzecie klub powstaje w okolicy, jakie najczęściej właściciele sieci Xtreme Fitness wybierają dla swoich klubów. Najbliższa okolica Xtreme Fitness Jaworzno mieści liczne obiekty handlowe, które gwarantują duży przypływ klientów poszukujących różnego rodzaju towarów oraz usług. Atrakcyjna lokalizacja klubu z pewnością pozytywnie wpłynie na liczbę klubowiczów. 

xtreme-fitness-radomsko

Zaufanie, które procentuje

Xtreme Fitness Jaworzno to kolejny klub sieci, który trafia w ręce franczyzobiorcy. Potwierdza to promowane przez sieć założenie, że autorski model franczyzowy jest wyjątkowo chętnie wybierany przez inwestorów, poszukujących sprawdzonych sposobów na biznes w branży fitness. 

Wielkie otwarcie klubu już 7 grudnia. Na otwarciu pojawią się światowej gwiazdy sportu oraz kulturystyki, goście honorowi, patroni medialni i wyselekcjonowani partnerzy wydarzenia.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.