Pozytywne zmiany na 10. urodziny Galerii Tarnovia

W tarnowskiej Galerii Tarnovia wiele się dzieje. Kolejni najemcy: salon jubilerski Sezam, Orange i kantor zdecydowali o przedłużeniu umów. Poza tym powstało tu studio nagraniowe lokalnej telewizji, a w najbliższy planowane są 10. urodziny centrum.

Sklep jubilerski Sezam nadal będzie oferował klientom bogaty wybór biżuterii złotej, srebrnej, z brylantami czy perłami naturalnymi. Bez zmian będzie również funkcjonował kantor. Natomiast salon Orange przeniósł się do nowego lokalu o powierzchni ponad 80 mkw. Co ciekawe, w Galerii Tarnovia od niedawna funkcjonuje studio lokalnej telewizji Zvami. W specjalnie zaaranżowanym, w pełni profesjonalnym pomieszczeniu odbywają się nagrania wywiadów, spotów czy reklam. To jedna z niewielu takich inicjatyw w centrum handlowym w Polsce.

Zmiany w Galerii Tarnovia

– Cieszymy się bardzo, obserwując zmiany zachodzące w obiekcie. Oferta galerii zwiększa się sukcesywnie, do obiektu wchodzą marki z jedynymi sklepami w mieście, część najemców decyduje się również na odświeżenie wnętrz lokali i wprowadzenie nowych konceptów. Wszystkie pozytywne wydarzenia zbiegają się z 10. urodzinami centrum. Będziemy je hucznie świętować z naszymi klientami w najbliższy weekend – mówi Tomasz Mądrzyk, dyrektor Galerii Tarnovia z ramienia firmy CREAM, zarządcy budynku.

Galeria Tarnovia funkcjonuje na tarnowskim rynku od 2009 roku. Na ponad 17 tys. mkw. powierzchni handlowej działa 70 sklepów. Kilkanaście z nich to jedyne lokale na lokalnym rynku, jak m.in.: H&M, New Yorker czy Lee/Wrangler (otwarty właśnie po remoncie), Taranko, Femestage i jedyne w mieście nowoczesne kino Cinema 3D. Centrum handlowe mieści się przy ulicy Krakowskiej. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma skupia się na zarządzaniu operacyjnym i strategicznym oraz budowaniu wartości projektów poprzez indywidualne podejście do każdego z nich. CREAM specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu powierzchni handlowych i biurowych oraz obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Spółka oferuje ponadto usługi doradztwa inwestycyjnego, operacyjnego, działań deweloperskich i project managementu oraz doradztwo marketingowe, finansowe i księgowe.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.