Apsys: Dobra Buła w gronie najemców Galerii Bemowo

Na gastronomicznej mapie Warszawy pojawiła się kolejna burgerownia. 20 listopada do grona najemców Galerii Bemowo dołączyła Dobra Buła. To już czwarta restauracja marki w Warszawie.

– Jeszcze bogatsza oferta gastronomiczna w Galerii Bemowo! Dobra Buła to doskonałe miejsce nie tylko dla miłośników burgerów, ale także na spotkania w gronie rodziny i przyjaciół, o dowolnej porze dnia i na każdą okazję – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Burgerownia Dobra Buła jest zlokalizowana na poziomie 1, obok restauracji Nasz Naleśnik i zajmuje powierzchnię 72 mkw. Lokal jest otwarty w godzinach otwarcia galerii, również w niedziele niehandlowe.

Dobra Buła już od 2013 roku serwuje burgery. Na klientów Galerii Bemowo czekają zarówno klasyczne, jak i bardziej wyszukane burgery z mięsem najwyższej jakości oraz zawsze świeżymi dodatkami.

Galeria Bemowo dysponuje powierzchnią około 35 tys mkw.

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35 tys mkw. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi. Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium, a zarządcą firma Apsys Polska S.A.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld euro. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld euro.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.