Castorama otwiera 80. sklep w Polsce

W najbliższą środę, 27 listopada, otwarty zostanie nowy sklep Castorama pod Ciechanowem. To pierwszy sklep tej sieci w okolicy.

Nowo powstały sklep znajduje się w miejscowości Władysławowo 68, gmina Opinogóra Górna, koło Ciechanowa. Mieści się na powierzchni 6,9 tys. mkw., z czego zdecydowana większość , bo aż 5,4 tys. mkw. stanowi przestrzeń handlowa. Sklep został podzielony na sektory: Ogród, Techniczny, Kuchnia-Łazienka-Magazynowanie, Budowlany, Ściany-Podłogi-Dekoracje, Obsługi klienta i Logistyki. Do dyspozycji gości oddano ponad 300 miejsc parkingowych.

– Cieszymy się, że 80. sklep Castorama powstał akurat pod Ciechanowem, czyli w miejscu, w którym był tak mocno wyczekiwany przez naszych klientów. Jesteśmy dumni, że już od 27 listopada będziemy mogli po sąsiedzku wspierać mieszkańców Ciechanowa i okolic i oferować im to, co najlepsze do budowy, wyposażenia i urządzania domu. Z radością podzielimy się naszym doświadczeniem w budownictwie i urządzaniu wnętrz. Równocześnie, chciałbym podziękować naszym wszystkim koleżankom i kolegom za trud i zaangażowanie w przygotowanie sklepu, tak żeby od otwarcia mógł on służyć naszym klientom – mówi Rafał Truniarz-Jurek, Dyrektor sklepu Castorama w Ciechanowie.

Castorama: różne usługi dla klientów

Sklep zaoferuje klientom 26 tys. produktów. Powstały tu również między innymi strefy projektów dla kuchni, łazienki oraz inspiracje związane z efektywnym wykorzystaniem przestrzeni (magazynowanie, szafy, garderoby).

Istotnym elementem będą także dodatkowe usługi, które są wysoko cenione przez klientów  innych sklepów sieci – czyli transport, click&collect (możliwość zamówienia on-line i odbioru produktów w sklepie), click&delivery (możliwość zamówienia on-line z dostawą do domu). W sklepie oferowane będą także kredyty umożliwiające finansowanie zakupów oraz wiele świadczeń związanych z przygotowaniem produktów do wykorzystania w domu i ogrodzie.

Klienci oprócz zakupów w sklepach stacjonarnych mogą skorzystać ze strony internetowej www.castorama.pl oraz aplikacji mobilnej dostępnej tu dla systemów Android i tu dla iOS. Dzięki dostępowi z każdego urządzenia mobilnego aktualna oferta produktowa, promocje oraz możliwość składania zamówień są jeszcze łatwiejsze i szybsze.

Castorama – część grupy Kingfisher

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii Home Improvement (polepszania warunków mieszkaniowych) w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 79 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia blisko 12 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej grupy posiadającej prawie 1,2 tys. sklepów w 10 krajach Europy.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.