Xiaomi poszerza sieć sprzedaży o kolejne Mi Stores

29 listopada zostaną otwarte kolejne trzy salony Mi Store. Są one zlokalizowane w Galerii Forum Gdańsk, Galerii Rzeszów oraz Galerii Mokotów w Warszawie. Tym samym sieć sprzedaży w Polsce wzrośnie do 15 Mi Stores, co umożliwi klientom bezpośredni zakup produktów Xiaomi już w 11 miastach.

– Ten rok był dla nas bardzo intensywny pod względem rozwoju sieci sprzedaży. Za chwilę otwieramy kolejne trzy Mi Stores. Dzięki temu, jako producent, będziemy sprzedawać bezpośrednio nasze produkty w 11 miastach. Z tak szeroką siecią dystrybucji chcieliśmy zdążyć przed nadchodzącym, najgorętszym okresem handlowym, przed świętami – powiedział Tony Chen, General Manager na region CEE & Nordic & Baltic.

Łączna powierzchnia nowo otwartych Mi Stores wyniesie ponad 400 mkw.: Galeria Rzeszów (150 mkw.), Galeria Mokotów (147 mkw.), Galeria Forum Gdańsk 103 mkw.

Xiaomi ma już 15 Mi Stores w Polsce

Sieć sprzedaży Mi Stores składa się już z 15. lokalizacji. Sklepy znajdują się w Gdańsku (Forum Gdańsk), Rzeszowie (Galeria Rzeszów), Warszawie (Westfield Arkadia, Galeria Młociny i Galeria Mokotów), Krakowie (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki), Poznaniu (Centrum Posnania), Katowicach (Galeria Katowicka), Gdynii (Centrum Riviera), Olsztynie (Galeria Warmińska), Lublinie (Galeria Lublin Plaza), Białymstoku (Galeria Alfa) oraz Szczecinie (Galeria Galaxy).

Za dystrybucję produktów Xiaomi w Polsce odpowiadają ALSO, Ingram Micro oraz w zakresie ekosystemu i pojazdów JBTS.

Xiaomi Corporation została założona w kwietniu 2010 roku. Firma weszła na giełdę w Hong Kongu 9 lipca 2018 (1810.HK). Xiaomi to firma internetowa oferująca smartfony i inteligentne urządzenia podłączone za pośrednictwem platformy „Internetu rzeczy” IoT (Internet of Things).

Xiaomi konsekwentnie buduje swój wizerunek w oparciu o relacje z użytkownikami. Firma nieustannie szuka innowacyjnych rozwiązań, stawiając na pierwszym miejscu jakość i wydajność. Xiaomi tworzy produkty dostępne w uczciwych cenach, tak, aby każdy miał możliwość podwyższać komfort swojego życia dzięki technologii.

Xiaomi jest obecnie czwartą największą na świecie marką smartfonów, która utworzyła największą platformę IoT dla konsumentów z ponad 196 milionów inteligentnych urządzeń, z wyłączeniem smartfonów i laptopów. Obecnie produkty Xiaomi są dostępne w ponad 80 krajach i regionach na całym świecie, w wielu z nich firma pozostaje liderem. W lipcu 2019 roku pojawiła się po raz pierwszy w rankingu Fortune Global 500 na 468 miejscu. Zajęła również siódmą pozycję w kategorii Internet Services and Retailing. Xiaomi jest obecnie najmłodszą firmą na tej liście.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top