Trwa budowa nowego parku handlowego na Podlasiu

redmill-park-handlowy-augustow-podlasie

Na IV kwartał 2020 roku zaplanowane zostało otwarcie nowego obiektu handlowego na Podlasiu. Prace budowlane właśnie się rozpoczęły.

Dokładnie 18 listopada br. rozpoczęła się budowa parku handlowego w Augustowie w województwie podlaskim. Inwestycja zlokalizowana jest przy drodze krajowej, u zbiegu ulic Wojska Polskiego oraz Ziemiańskiej.

Jak podkreśla inwestor – firma Redmill Sp. z o.o., obiekt powstaje w bardzo dobrze eksponowanej i ruchliwej lokalizacji, przy wjeździe do miasta od Warszawy i Białegostoku. Na korzyść tego miejsca przemawia również to, że powstaje on w niedalekiej odległości do centrum miasta i w sąsiedztwie nowo budowanego osiedla mieszkalnego.

Obiekt o łącznej powierzchni 7 tys. mkw. wykreuje nową przestrzeń handlową miasta Augustów. – Wprowadzimy do obiektu marki, które w Augustowie do tej pory były nieobecne. Mix najemców na pewno będzie atrakcyjny. Na ten moment nie chcemy jednak zdradzać szczegółów – mówi dla Retailnet.pl Karol Starosta, właściciel Redmill.

W obiekcie znajdzie się 12 sklepów. Dla klientów centrum powstanie parking na 200 miejsc postojowych.

Generalnym wykonawcą jest Akcess Starosta i Wspólnicy sp.j. z Białegostoku.

O spółce Redmill

Redmill Sp. z o.o.  z Białegostoku jest firmą deweloperską zajmującą się budową galerii oraz parków handlowych. Poza głównym kierunkiem działalności firma zajmuje się również komercjalizacją obiektów handlowych oraz pośrednictwem przy sprzedaży nieruchomości o przeznaczeniu komercyjnym. Spółka nieustannie poszukuje atrakcyjnych terenów pod budownictwo o charakterze handlowo-usługowym.

W ostatnim czasie firma zrealizowana podobne inwestycje handlowe, m.in. w Olecku i Sokółce. Park handlowy w Sokółce powstał nieopodal centrum miasta i ul. Grodzieńskiej, która jest nie tylko główną arterią miasta, ale również drogą krajową nr 19 prowadzącą do przejścia granicznego z Białorusią. Obiekt ma 5,9 tys. mkw. powierzchni i parking na 160 pojazdów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.