Papa Diego uruchomił kolejny lokal

27 listopada br. Papa Diego otworzył swój najnowszy salon w Szczecinie. Pierwsza restauracja sieci w tym mieście to wyjątkowe miejsce z klimatyczną antresolą w centrum handlowo-rozrywkowym Galaxy.

Papa Diego w centrum handlowo-rozrywkowym Galaxy w Szczecinie znajduje się w strefie restauracyjnej na poziomie 2. galerii. Lokal wyróżnia się wyjątkową antresolą, na której można wygodnie rozsiąść się z jedzeniem i przenieść myślami prosto do słonecznego Meksyku.

Foodio Concepts z Grupy Helios

Papa Diego to koncept tworzony przez spółkę Foodio Concepts działającą w ramach grupy Helios, do której należy największa sieć multipleksów w Polsce. Lokale Papa Diego działają m.in. w Gdańsku, Katowicach, Opolu, Poznaniu i Warszawie.

Papa Diego serwuje meksykańskie specjały: tacos z kolorowymi salsami, nachosy z dodatkami oraz burrito lub burrito bowle w różnych wersjach smakowych. Goście gotowi na ostrzejsze wrażenia mogą po podpisaniu oświadczenia spróbować naprawdę pikantnych sals z wyciskających łzy papryczek. Na fanów słodyczy czekają ciepłe churrosy z sosem czekoladowym.

Strategia rozwoju marek Papa Diego i Van Dog

Strategia rozwoju obu marek, czyli Papa Diego i Van Dog, obejmuje lokowanie punktów gastronomicznych zarówno w galeriach handlowych, jak i obiektach typu mixed-use. Tylko w 2018 roku Colliers International wsparł Foodio Concepts w podpisaniu 15 umów najmu w centrach handlowych oraz obiektach typu mixed–use dla marek gastronomicznych Papa Diego i Van Dog.

– Doświadczenie biznesowe, wiedza i przede wszystkim podejście ekspertów Colliers, wykraczające daleko poza sektor nieruchomości, było dla nas bardzo cenne w trakcie opracowywania strategii rozwoju. Z kolei wzajemne zaufanie i zbudowanie partnerskich relacji przełożyło się na skuteczną realizację przyjętych założeń. Współpraca z profesjonalnym doradcą na etapie tworzenia koncepcji marek zaowocowała świetnym zrozumieniem naszych pomysłów i potrzeb, dając podstawy do rozwoju dalszych wspólnych działań w bieżącym roku – mówi Piotr Grajewski z Foodio Concepts.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.