2,5 tys. mkw. dla Eurospar. Sieć debiutuje w Warszawie

29 listopada w warszawskim centrum handlowym, w miejscu Piotra i Pawła, zostanie otwarty pierwszy supermarket sieci Eurospar w Warszawie. W planach jest budowa sieci 400 sklepów w Polsce w ciągu 5 lat.

Sklep przeszedł gruntowną metamorfozę, dostosowując się do międzynarodowych standardów w branży retail. Zmienił się nie tylko wystrój czy aranżacja półek, ale również otaczająca klientów przestrzeń. Na powierzchni około 2,5 tys. mkw. Eurospar w Blue City oferować będzie szeroki wybór świeżych produktów od sprawdzonych polskich dostawców, a także jako marka własna – świeże artykuły  z całego świata. 

– Centrum handlowe Blue City to świetna lokalizacja sklepu pod szyldem Eurospar. W Spar Group kładziemy ogromny nacisk na najwyższą jakość oferowanych produktów, wysoki profil dostarczanych usług, szeroki wybór artykułów spożywczych – zarówno lokalnych, jak i tych z dalszych zakątków świata – oraz świetną dostępność świeżych produktów i przyjazną obsługę – mówi Tomasz Syller, dyrektor zarządzający, członek zarządu Wasz Sklep Spar.

Spar Group

Przypomnijmy, że Spar Group w październiku 2019 roku sfinalizował umowę przeniesienia własności udziałów spółki Grupa Piotr i Paweł sp. z o.o. Tym samym zrealizowane zostały założenia planu inwestycyjnego i wykonano decyzję UOKiK w sprawie koncentracji sieci. Sklepy Piotr i Paweł będą systematycznie zmieniać logo na Spar i dostosowywać się do standardów międzynarodowego holdingu z wieloletnim doświadczeniem w sektorze detalicznym na świecie i w Europie.

The Spar Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą SPAR w Republice Południowej Afryki. Obecnie The SparGroup Ltd. działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii i Szwajcarii, a także na Sri Lance.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top