Hebe w czterech nowych miejscach na mapie Polski

28 listopada br. miało miejsce otwarcie czterech najnowszych drogerii Hebe zlokalizowanych w Ostrowie Wielkopolskim, Działdowie, Łasku i Legnicy. Są to pierwsze drogerie Hebe w tych miastach.

Gdzie konkretnie pojawiły się nowe drogerie Hebe? W Ostrowie Wielkopolskim marka wybrała lokal w Galerii Ostrovia przy ul. Kaliskiej 120, a w Łasku wzbogaciła ofertę Vendo Parku przy ul. Warszawskiej 81A. W Legnicy Hebe otworzyło swoją drogerię w Galerii Piastów przy ul. Najświętszej Marii Panny 9.  Z kolei w Działdowie przy ul. Męczenników 11B.

Wzrosty w Hebe

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Sprzedaż w drogeriach Hebe wyniosła w trzecim kwartale 2019 roku 63 mln euro, co oznacza wzrost w ujęciu rok do roku, w walucie lokalnej, o 26,9 proc. Po trzech kwartałach przychody Hebe wyniosły 180 mln euro, co oznacza wzrost o 26,6 proc. rok do roku. CAPEX grupy Jeronimo Martins, właściciela sieci drogerii Hebe, wyniósł w pierwszych dziewięciu miesiącach tego roku 405 mln euro, z czego na Biedronkę przeznaczono 55 proc. tej kwoty, czyli 221 mln euro. Jeronimo Martins podało w raporcie, że CAPEX na 2019 r. prognozuje na 650 mln euro, wobec wcześniejszych prognoz na poziomie 700-750 mln euro.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.