Douglas powiększa salon w Galerii Korona

W połowie listopada br. miało miejsce reotwarcie perfumerii Douglas w Galerii Korona Kielce.

Marka Douglas jest obecna w kieleckiej galerii od 2012 roku od otwarcia galerii. Najemca zdecydował się znacząco rozbudować salon, zmienić jego aranżację i powiększyć ofertę kosmetyczną i perfumeryjną.

Sieć przeprowadziła gruntowne zmiany w salonie wprowadzając swój najnowszy koncept. Salon Douglas w Koronie Kielce został powiększony z ponad 176 mkw. do blisko 270 mkw., a jego wnętrze podzielono na kilka stref ułatwiających klientom poruszanie się pośród szerokiej oferty kosmetycznej.

Nowy salon zyskał nowoczesne, multimedialne rozwiązania. Tradycyjne witryny zastąpione zostały wielkoformatowymi ekranami led, na których prezentowane są najnowsze trendy beauty. Nowa odsłona perfumerii to także nowe marki, które wzbogaciły ofertę sieci.

– Douglas to znany wszystkim międzynarodowy gracz i prestiżowy najemca. Marka zagościła u nas wraz z otwarciem galerii i od tego czasu zyskuje coraz szersze grono klientów, stąd decyzja o rozbudowie i remodelingu. Salon zyskał nowoczesny wygląd, a jego oferta znacząco się powiększyła. Jestem przekonany, że klienci docenią te zmiany – podkreśla Jakub Puchalski, Prezes Zarządu spółki odpowiedzialnej za zarządzanie obiektem.

Nowy salon Douglas działa na poziomie 1 Galerii Korona Kielce, w sąsiedztwie salonów Ochnik, Wólczanka oraz W.Kruk. Douglas przedłużył umowę najmu na kolejne 5 lat.

150 lokali handlowo-rozrywkowych w Koronie Kielce

Galeria Korona Kielce jest wielofunkcyjnym centrum handlowo-rozrywkowym o powierzchni najmu 37 tys. mkw., w którym znajduje się ponad 150 lokali handlowo-rozrywkowych, w tym między innymi takie marki, jak: jedyne w Kielcach eobuwie.pl, dziewięcio salowe Multikino, Patrizia Aryton, Caterina,  Tommy Hilfiger, Pandora, Briju, Guess, Douglas, Super Pharm, 4F, Smyk Megastore, Pepe Jeans, Calvin Klein, Media Expert, CCC oraz największe w regionie Reserved.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.