Uber Eats wchodzi do Kielc

Uber Eats zawitał do Kielc. To już 19. miasto na kulinarnej mapie Uber Eats. 30 restauracji dostępnych na platformie.

Kulinarna mapa Uber Eats zyskała nowe województwo. Popularna aplikacja do zamawiania jedzenia weszła właśnie do stolicy regionu – Kielc. Od dziś mieszkańcy mogą zamawiać dania z ponad 30 restauracji dostępnych na platformie. Kielce są już 19. polskim miastem, w którym użytkownicy mogą korzystać z aplikacji Uber Eats.

Choć tradycyjna kuchnia regionu świętokrzyskiego oparta była na prostych składnikach, takich jak ziemniaki, kasza czy mleko, dziś region oferuje nie tylko historyczne potrawy w nowoczesnym wydaniu, lecz także kuchnie z różnych zakątków świata. Turyści i mieszkańcy mogą już zamawiać je także za pośrednictwem swoich smartfonów.

Uber Eats to intuicyjna aplikacja mobilna łącząca użytkowników z restauracjami oraz dostawcami – partnerami Ubera, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku w czasie szybszym, niż było to możliwe do tej pory. Co istotne, w Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie. Od kliknięcia wybranego dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji, podobnie jak ma to miejsce w przypadku korzystania z aplikacji Uber do zamawiania przejazdu. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty bankowej.

Lokalne, kieleckie smaki w menu Uber Eats

Menu restauracji serwujących dania w Kielcach, z których można je zamawiać przy pomocy Uber Eats, jest bardzo szerokie. Znajdują się w nim m.in. zarówno dania tradycyjnej kuchni polskiej, jak i specjały kuchni amerykańskiej, japońskiej czy indyjskiej. W ofercie Uber Eats znalazły się znani kieleccy operatorzy gastronomiczni, m.in: ZapieCKanki, KushKing House – restauracja indyjska, Bo Burger and Fries, Okami Sushi czy Sezonova –  restauracja z kuchnią polską z międzynarodowymi akcentami. Pełna lista restauracji współpracujących z Uber Eats w Kielcach obejmuje ponad 30 lokali.

Uber Eats jest platformą pozwalającą restauracjom na dostęp do największej w Polsce bazy kurierów, a użytkownikom zapewnia dzięki temu szybki czas realizacji zamówień.  Aplikacja dostępna jest w sklepach Google Play i App Store. W Polsce usługa Uber Eats działa już od ponad 2 lat. Pierwszym miastem, w którym Uber Eats wystartował, była Warszawa. Dzisiaj jest dostępny w 19 miastach w Polsce. Oprócz stolicy, i Kielc, które dołączają właśnie do platformy, są to: Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice, Sosnowiec, Białystok, Szczecin, Zabrze oraz Rzeszów. Polska jest jednym z największych rynków dla Uber Eats w całej Europie.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top