Śrem z klubem Xtreme Fitness Gyms

xtreme-fitness-radomsko4

Podpisanie umowy franczyzowej przez sieć przypieczętowało decyzję o otwarciu kolejnego klubu, tym razem w Śremie. Klub Xtreme Fitness Gyms powstanie nad sklepem Media Expert i Martes Sport, w lokalizacji, która przyciąga sporą część mieszkańców miasta.

Klub będzie dodatkowym, ważnym obiektem, który zwiększy przypływ osób w tej lokalizacji. Komfortowy dostęp do miejsc parkingowych będzie dodatkowym argumentem za jak najczęstszym odwiedzaniem klubu przez klubowiczów. 

Aktualnie trwają intensywne prace adaptacyjne, a planowane otwarcie klubu przewidziane jest na styczeń 2020 roku. Około dwóch miesięcy zostało więc do uroczystego przecięcia wstęgi. Będzie to kolejny klub franczyzowy działający pod marką Xtreme Fitness. Franczyzobiorcy wyjątkowo chętnie wybierają model biznesowy stworzony przez liderów sieci, co potwierdza jego wysoką skuteczność. 

Czego mogą spodziewać się klubowicze?

Wyposażenie klubu spełniać będzie najwyższe standardy, a możliwości treningowe będą naprawdę spore. Już niebawem klubowicze będą mogli w pełni korzystać z aż 7 stref treningowych: zajęcia fitness, strefa funkcjonalna, strefa pośladków, strefa maszyn, strefa wolnych ciężarów, cardio i air zone. Taka oferta klubu zaspokoi różnorodne oczekiwania klubowiczów, a co za tym idzie, pozwoli na osiągniecie ich celów fitness. Tym samym misja sieci zostanie osiągnięta.

Uroczyste otwarcie zbliża się wielkimi krokami. Co przygotują organizatorzy? Patrząc na minione otwarcia, nie zabraknie gwiazd ze świata sportu, honorowych gości, konkursów z nagrodami, wyjątkowych partnerów wydarzenia oraz  sporej porcji aktywności fizycznej. 

Liczba klubów należących do sieci wzrasta w szybkim tempie, tym samym plan 100+ i 200+ jest systematycznie realizowany.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.