Ice Dream uruchamia trzecią galaterię

Dokładnie w Mikołajki, czyli 6 grudnia lodziarnia Ice Dream otworzy się w poznańskiej Avenidzie. Ice Dream to nowy na polskim rynku koncept, który został nominowany do nagrody SCF Retailers’ Awards 2020 w kategorii Newcomer.

Gelateria Ice Dream znajduje się w strefie Avenida Lounge na drugim piętrze centrum i otwarta jest w godzinach jego działania, w tygodniu oraz we wszystkie niedziele.

Self service gelateria to zupełnie nowy pomysł na podawanie i jedzenie lodów. Wszystko polega na tym, że każdy nakłada je sobie sam. Płaci się w zależności od tego, ile waży ostateczna porcja. Koncepcja „self service ice cream” przybyła z Włoch, gdzie stoiska tego typu cieszą się dużą popularnością, w Polsce jest to nowość.

Ice Dream insta-friendly

Poznańscy miłośnicy lodów włoskich mogą liczyć na atrakcje ze strony Ice Dream, i w lodziarni, i na ulicach miasta. W dniu otwarcia, każdy kto zakupi porcję lodów będzie mógł sobie zrobić gratis natychmiastowe zdjęcie ze swoim lodowym dziełem sztuki.

– Pojęcie „insta-friendly” to coś, co zdecydowanie wyróżnia naszą lodziarnię. Każdy powstający w Ice Dream deser jest jedyny w swoim rodzaju, dlatego nie dziwi nas, że przed spróbowaniem, klienci najpierw robią mu zdjęcie. Pomyśleliśmy, by i naszym gościom zaproponować możliwość uwiecznienia się ze stworzonymi przez siebie dziełami. Wystarczy poprosić obsługę stoiska, a gotową fotografię zabrać do domu, albo zostawić na naszej pamiątkowej tablicy – mówi Jakub Szeliga, współzałożyciel gelaterii Ice Dream.

W Ice Dream można wybierać spośród lodów zarówno tych tradycyjnych i dobrze znanych, ale też smaków bardziej egzotycznych i niespotykanych w przypadku lodów włoskich. Tradycjonaliści znajdą tu klasyczną śmietankę i czekoladę, poszukiwacze nowości – kasztany i zieloną herbatę, a weganie owocowe sorbety.

– Składniki, z których wytwarzamy nasze lody trudno znaleźć w Polsce, dlatego wią część sprowadzamy bezpośrednio z Włoch. Dzięki temu możemy zaoferować całą paletę niespotykanych smaków i kolorów – dodaje Jakub Szeliga.

Przypomnijmy, sieć Ice Dream posiada już galaterie w warszawskim centrum handlowym Arkadia oraz w Galerii Katowickiej.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.