Galeria Tarnovia: kolejne kroki w realizacji strategii

Sklep CCC oraz Doner Kebab zmieniają miejsca na mapie Galerii Tarnovia w Tarnowie. Relokacje są związane z intensywną rekomercjalizacją obiektu. Jej zadaniem jest budowa ciekawej propozycji zakupowej oraz gastronomiczno-rozrywkowej.

Salon CCC o powierzchni ponad 560 mkw. będzie działał w nowej lokalizacji przez kolejne, co najmniej, 5 lat. Sklep zaprojektowany zgodnie z najnowszym konceptem, zostanie otwarty wiosną 2020 roku. Z kolei Doner Kebab przeniesie restaurację z parteru na piętro, do lokalu znajdującego się w sąsiedztwie kina.

Mocniejszy mix najemców

– Zmiany układu najemców w Galerii Tarnovia są wynikiem nowej strategii leasingowej, którą zarządca wprowadza od początku 2019 roku. Wprowadzenie koniecznych korekt w tym zakresie wkrótce zaowocuje jeszcze lepszą ofertą, bardziej dopasowaną do potrzeb klientów centrum. Dotychczas na powiększenie salonu i relokację zdecydowały się tak ważne marki jak New Yorker i Rossmann. Przygotowujemy kolejne nowości – dwie kluczowe umowy najmu ze znaczącymi markami są w fazie finalizacji. Jedna z nich dotyczy zmiany operatora spożywczego. Co równie ważne, relokacja Doner Kebab otwiera drogę do budowy silnej strefy restauracyjnej, co jest obecnie naszym priorytetem. Wraz z jedynym w mieście kinem stworzy to doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu – mówi Elżbieta Kutrasińska, senior leasing manager, odpowiedzialna a ramienia zarządcy – firmy CREAM – za wynajem Galerii Tarnovia.

Galeria Tarnovia obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny. Obiekt przez lata wypracował pozycję jedynego centrum na mapie Tarnowa, w którym działają silne, międzynarodowe marki. Obecnie kilkanaście sieci handlowych prowadzi w centrum swojej jedyne sklepy w mieście. Oprócz H&M, New Yorker czy Lee/Wrangler są to m.in.: Taranko, Femestage by Eva Minge, Carry, Briju, Esotiq czy kino Cinema3D.

Cream odpowiada za wynajem powierzchni w Galerii Tarnovia

W Galerii Tarnovia na ponad 17 tys. mkw. powierzchni handlowej działa 70 sklepów. Centrum handlowe mieści się przy ulicy Krakowskiej 149. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

Firma CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Zespół 60 osób świadczy takie usługi jak asset management, property management, leasing pow. handlowych i biurowych, marketing, finanse i księgowość oraz obsługa prawna. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.