Nowy salon Quiosque w Dekadzie Sieradz

5 grudnia br. otwarto salon sieci Quiosque w Dekadzie Sieradz. Nowy sklep zajął blisko 120 mkw. powierzchni. Sieć Quiosque tworzy obecnie ponad 180 sklepów w całej Polsce, wśród których znajdują się zarówno salony własne marki jak i sklepy partnerskie, działające w systemie franczyzowym.

– Sieradz jest miastem z dużym potencjałem handlowym, a kiedy decydowaliśmy się na otwarcie tu nowego salonu Quiosque naturalnym wyborem było dla nas najlepsze w mieście i regionie miejsce zakupowe, czyli Galeria Handlowa Dekada. Obiekt zlokalizowany w samym centrum miasta, blisko dworców PKP i PKS, które generują dodatkowy ruch to niewątpliwe atuty tego miejsca i jestem przekonany, że oferta nowego salonu wpisze się w rytm życia i potrzeby tutejszych konsumentek, dla których tworzone są kolekcje marki Quiosque – mówi Krzysztof Gamrot, franczyzobiorca sieci Quiosque.

Salon Qiuosque wzmocnił strefę modową Galerii Dekada Sieradz i dołączył do czołówki marek tego sektora obecnych w obiekcie, min. H&M, Reserved, Sinsay, Vistula, Martes Sport, CCC czy Apart.

–  Nasze miasto i Galeria Dekada wciąż się rozwijają. Jesteśmy tu już od 8 lat i z dumą obserwujemy jak zmienia się okolica, a galeria staje się coraz chętniej odwiedzanym miejscem, w którym można nie tylko komfortowo robić codzienne zakupy, ale także miło spędzić wolny czas z rodziną i przyjaciółmi. Cały czas pracujemy nad tym, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów, poszerzać ofertę, a w przyszłości także rozbudować obiekt. Otwarcie salonu marki Quiosque jest naszą kolejną odpowiedzią na potrzeby lokalnej społeczności – mówi Jacek Przybyłek, Dyrektor Galerii Handlowej Dekada Sieradz.

10 tys. mkw. powierzchni w Dekadzie Sieradz

W Dekadzie Sieradz na powierzchni 10 tys. mkw. znajduje się około 30 sklepów i punktów gastronomicznych oraz usługowych. Poza szeroką ofertą odzieżową i obuwniczą galeria oferuje także bogaty asortyment marek kosmetycznych w salonie Hebe, elektroniki, sprzętu domowego i dóbr kultury dostępnych w salonach Media Expert, Rebel Electro czy Empik, oraz szeroką ofertę artykułów dla dzieci. Dla wszystkich klientów dostępny jest parking na 350 miejsc parkingowych przed budynkiem oraz na dachu galerii i jeden z najdłuższych w Polsce ruchomych chodników. Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.

Dekada jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.