Otwarcie Biedronki w Parku Galaktyka we Wrocławiu

5 grudnia br. został uruchomiony market spożywczy Biedronka w Parku Galaktyka we Wrocławiu. Obiekt zlokalizowany jest w centrum dzielnicy Krzyki, a jego właścicielem jest firma Napollo.

Market spożywczy Biedronka zajmuje powierzchnię ponad 1,2 tys. mkw. na parterze Parku Galaktyka, który łączy funkcje handlowo – usługowe z biurowymi. W obiekcie działają m.in. Fitness24Seven, Hendi – marka oferująca profesjonalne wyposażenie dla gastronomi, placówka DPD oraz biuro OpsTalent.

– Lokalizacja Parku Galaktyka, przy ul. Ślężnej, jednej z głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia, i jednocześnie w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych sprawia, że obiekt z powodzeniem może łączyć działalność biurową, usługową i handlową – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Napollo. – Oferta marketu spożywczego, kluczowa dla segmentu codziennych, wygodnych zakupów, bardzo dobrze wpisuje się w mix funkcji Galaktyki. Dodatkowym atutem jest wygodny parking przed budynkiem, łatwy dostęp pieszy oraz dogodny dojazd komunikacją miejską – dodaje Dorota Beltrani.

5 tys. mkw. GLA w Parku Galaktyka

Park handlowy Galaktyka złożony jest z dwóch budynków i dysponuje ponad 5 tys. mkw. powierzchni najmu. Został uruchomiony pod koniec 2014 roku, a od 2016 roku jego właścicielem jest firma Napollo. Galaktyka usytuowana jest w centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki, przy ul. Ślężnej 130-134.

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie. Firma rozwija koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i dużych osiedli mieszkaniowych aglomeracji. Format obecnie realizowanych parków handlowych pod marką N-Park zastąpił wcześniej wprowadzone przez firmę na rynek Centra Zakupów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.