Korona Kielce rozbudowuje ofertę beauty

Kielecka Galeria Korona  po otwarciu salonu Douglasa w nowej odsłonie i na większym metrażu, konsekwentnie poszerza ofertę beauty. Brand FreeStyle, który do tej pory funkcjonował w galerii tylko jako salon fryzjerski, podwoił swoją powierzchnię i wprowadził dodatkową strefę usług.

FreeStyle to marka, która funkcjonuje z powodzeniem w Galerii Korona Kielce od czasu otwarcia obiektu, czyli od 2012 roku. FreeStyle był też jednym z pierwszych najemców sektora beauty w ofercie centrum.

Salon podjął współpracę ze znaną i cenioną na kieleckim rynku marką Monroe. Efekty tej współpracy już są widoczne. FreeStyle oferuje teraz nie tylko usługi fryzjerskie, ale także szereg zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych, w tym usługi stylizacji paznokci, pedicuru oraz barbera .

– Branża beauty z roku na rok generuje coraz większe zyski i bardzo dynamicznie się zmienia. Konsumenci są coraz bardziej wymagający i świadomi swoich potrzeb. Ten sektor zdobywa rzesze już nie tylko kobiet, ale także mężczyzn, którzy coraz chętniej korzystają z wszelkich zabiegów kosmetycznych. Galeria Korona Kielce wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Doskonałym przykładem tego działania jest podwojenie powierzchni FreeStyle-flagowego salonu fryzjerskiego i rozszerzenie zakresu jego działalności. Klienci galerii znajdą tu kompleksowe usługi i profesjonalną obsługę – podkreśla Jolanta Kawałczewska Dyrektor ds. komercjalizacji Galerii Korona Kielce i Cuprum Areny.

Sektor beauty w Galerii Korona Kielce

Salon FreeStyle jest zlokalizowany na poziomie 0 Galerii Korona Kielce. Jest jednym z kilku najemców tworzących sektor usług beauty w obiekcie. Na liście marek, które oferują kosmetyki i tego typu usługi znajdują się także: Douglas, Golden Rose, Hebe, Inglot, Manicure fast service, NeoNail, Rossmann, Super-Pharm oraz Ziaja.

Galeria Korona Kielce jest wielofunkcyjnym centrum handlowo-rozrywkowym o powierzchni najmu 37 tys. mkw., w którym znajduje się ponad 150 lokali handlowo-rozrywkowych, w tym między innymi takie marki, jak: jedyne w Kielcach eobuwie.pl, dziewięciosalowe Multikino, Patrizia Aryton, Caterina,  Tommy Hilfiger, Pandora, Briju, Guess, Douglas, Super Pharm, 4F, Smyk Megastore, Pepe Jeans, Calvin Klein, Media Expert, CCC oraz największe w regionie Reserved.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.