Sieć Helios uczciła mikołajki uruchomieniem kolejnego kina

W tym roku sieć kin Helios świętuje mikołajki w wyjątkowy sposób – otwierając w Legionowie swój najnowszy multipleks. 6 grudnia br. w legionowskiej Galerii Gondola rozpoczęło działanie czterosalowe kino, które pomieści łącznie ponad 600 widzów.

49. obiekt sieci Helios został wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, gwarantujące niezapomniane kinowe emocje. W salach zamontowano projektory Christie 4K, wysokiej klasy system dźwiękowy DOLBY DIGITAL 5.1, najwyższej jakości ekrany oraz technologię DepthQ 3D. W czterech salach znajduje się w sumie ponad 600 miejsc – zarówno pojedynczych foteli, jak i podwójnych kanap w ostatnich rzędach, charakterystycznych dla wszystkich kin Helios. W oczekiwaniu na seans filmowy widzowie mogą napić się aromatycznej kawy w Helios Café, a w barze kinowym kupić m.in. popcorn solony i karmelowy, a także inne przekąski oraz napoje.

Helios rozwija sieć kin wielosalowych

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych – dysponuje 49 obiektami, w których znajduje się 277 ekranów i prawie 53 tys. miejsc. W 2019 r. sieć otworzyła swój najnowocześniejszy multipleks – w warszawskim centrum handlowym Blue City, a także obiekty w Tkalni w Pabianicach i w Galerii Gondola w Legionowie.

Równocześnie Helios inwestuje również w rozwój sal o podwyższonym standardzie – Helios Dream. Na kinomanów czekają tam komfortowe, elektrycznie rozkładane fotele oraz rozwiązania technologiczne, zapewniające wyjątkową jakość obrazu i dźwięku. Wyróżniają się nowoczesnym designem, są wyposażone w szerokie i komfortowe fotele z elektryczną regulacją siedzeń, a najnowsza technologia gwarantuje oglądanie filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Za sprawą systemu Dolby Atmos – kilkudziesięciu niezależnych ścieżek audio rozsyłanych do głośników rozmieszczonych dookoła sali kinowej, a także w jej suficie, widzowie mogą jeszcze silniej przeżyć filmowe emocje. Sale Helios Dream są wyposażone w nowoczesne projektory Christie, które są przystosowane do wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K. Dzięki temu kinomani mogą oglądać wyjątkowo realistyczny obraz nasycony bogactwem żywych kolorów.

Helios dysponuje obecnie łącznie 13 salami Helios Dream w siedmiu multipleksach: w Gdańsku (dwie sale), w Katowicach (dwie sale), w Łodzi (dwie sale), w Poznaniu (dwie sale), w Radomiu (jedna sala), w Rzeszowie (jedna sala) i w Warszawie (trzy sale).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.