W Piasecznie otwarta została restauracja Berlin Döner Kebap

5 grudnia nastąpiło otwarcie kolejnej restauracji największej sieci z kebabem w Polsce. Tym razem Berlin Döner Kebap pojawił się w Piasecznie, w Centrum Handlowym Auchan.

Restauracja w nowym koncepcie wystroju posiada własną część z powierzchnią stolikową dla odwiedzających ją gości.

– Umacniamy swoją pozycję w Warszawie i okolicach – mówi Karol Kostyrka, Manager ds. Rozwoju. – Po tym otwarciu działamy już w pięciu miejscach w tym obrębie: C.H. Wola Park, CH Atrium Promenada, C.H Janki , Galeria Wołomin oraz Auchan Piaseczno. Za chwilę również planujemy otwarcie w niezwykle popularnych Złotych Tarasach – dodaje.

20 lat Berlin Döner Kebap w Polsce

Berlin Döner Kebap działa w Polsce od ponad 20 lat. Jego wyróżnikiem od początku istnienia było serwowanie potraw premium w oparciu o najlepszej jakości składniki, jak obecnie 100% wołowina, kurczak bez GMO i antybiotyków. W ostatnim czasie, w zgodzie z panującymi trendami, marka rozszerzyła także ofertę bezmięsną “vege” o dania z Falafelem i serkiem Halloumi. Sieć można odnaleźć w tak rozpoznawalnych miejscach jak: Stary Browar w Poznaniu, Forum w Gdańsku czy kompleks Baltic Park Molo w Świnoujściu.

Portfolio Ceetrus Polska

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno powstało w 1996 roku i jest pierwszą inwestycją Ceetrus Polska (dawne Immochan) w Polsce. Kilkukrotnie rozbudowywane obecnie liczy blisko 50 sklepów znanych marek i punktów handlowo-usługowych.

Ceetrus Polska (do czerwca 2018 roku Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako właściciel, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 25 centrów handlowych i zarządza powierzchnią handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (dawny Real) o powierzchni 38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.