Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Park Handlowy Multishop Suwałki przywitał pierwszych klientów

Z sukcesem zakończono realizację kolejnego Parku Handlowego Multishop, którego otwarcie miało miejsce 6 grudnia bieżącego roku w Suwałkach. Wydarzenie przyciągnęło tłumy nie tylko suwalczan – kolejny punkt na handlowej mapie miasta był długo oczekiwany również przez przyjezdnych gości z Litwy i Rosji.

Multishop powstał w północnej części miasta, przy ul. Armii Krajowej 33, obok marketu budowlanego OBI. Klienci mogą zrobić zakupy w sklepach z branży spożywczej, elektronicznej, obuwniczej i drogeryjnej – Biedronce, RTV Euro AGD, CCC i Rossmannie. 

Wiosną rozpocznie się rozbudowa parku handlowego oraz infrastruktury drogowej. Docelowo Park Handlowy Multishop Suwałki będzie liczyć około 13 tys. mkw. GLA.

mutishop-suwalki

Dogodna lokalizacja Multishop Suwałki

Suwałki są trzecim miastem, w którym powstał Park Handlowy Multishop. Wcześniejsze inwestycje zrealizowano w Jarocinie i Sochaczewie. Multishop Suwałki to nowy punkt na komercyjnej mapie Suwałk, oferujący szybkie i wygodne zakupy z dużym bezpłatnym parkingiem, co jest bardzo istotne dla mieszkańców Suwałk. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna zarówno dla mieszkańców pobliskich osiedli, jak i dalszej części miasta ze względu na obwodnicę oraz budowaną trasę śródmiejską. Inwestycja znajduje się przy północnym węźle obwodnicy Suwałk, co zapewne będzie dużym udogodnieniem dla klientów z Litwy, którzy generują nawet kilkadziesiąt procent obrotów sklepów w mieście.

Inwestorem obiektu jest Multishop Suwałki Sp. z o.o.

mutishop-suwalki