Xtreme Fitness Gyms umacnia swoją pozycję w Krośnie

xtreme-fitness-krosno

1 czerwca otwarto pierwszy klub Xtreme Fitness Gyms w Krośnie, kilka miesięcy po jego otwarciu sieć informuje o kolejnym klubie Xtreme Fitness w tym mieście. Planowane otwarcie klubu, który będzie zlokalizowany w Galerii Krosno to druga połowa 2020 roku.  

Mieszkańcy Krosna wyjątkowo dobrze przyjęli pojawienie się marki Xtreme Fitness Gyms w ich mieście. Pierwszy klub cieszy się dużą sympatią klubowiczów, dlatego decyzja o otwarciu kolejnego klubu była tylko kwestią czasu. Sukces pierwszego klubu to zasługa m.in. dobrej lokalizacji, wysokiej jakości sprzętu, korzystnych cen karnetów i fachowej obsługi oraz opieki trenerów i instruktorów fitness. Jak będzie tym razem?

Wielkie otwarcie

Nowy klub zlokalizowany będzie w Galerii Krosno, będzie to tym samym kolejny klub sieci zlokalizowany na terenie galerii handlowych. Jego powierzchnia przekroczy 1 tys. metrów kwadratowych, tym samym oferując klubowiczom jeszcze większe możliwości treningowe. Nowy klub otwarty będzie w drugiej części miasta, docierając tym samym do klubowiczów zlokalizowanych w większej odległości od pierwszego. Powierzchnia klubu gwarantuje wysoki komfort dla klubowiczów, właściciele zapowiadają także jeszcze bardziej rozbudowane strefy treningowe oraz dostępność większej ilości nowoczesnego sprzętu. Zapowiada się kolejne wyjątkowe miejsce na mapie Krosna, które z pewnością przyciągnie pasjonatów aktywnego trybu życia oraz tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z siłownią i klubem fitness. 

W ramach jednego karnetu klubowicze będą także mogli korzystać z opcji multiklubu, która upoważnia do korzystania z wszystkich klubów sieci. 

Dynamiczny rozwój

Xtreme Fitness Gyms rozpoczęło swoją działalność w 2012 roku, kiedy to otwarto pierwszy klub w Tarnowie. Kolejne lata przyniosły dynamiczny rozwój firmy. – W latach 2012- 2016 powstało 10 klubów. Mamy końcówkę 2019 roku, a na koncie sieci jest już ponad 30 klubów – mówi Łukasz Dojka, Prezes Zarządu XF Franchise Sp. z o.o.

Założenia ekspansji są wyjątkowo ambitne. – Plan 100+ oraz 200+ zakłada otworzenie spektakularnej liczby klubów i tym samym stanie się najbardziej rozpoznawalną marką klubów fitness w Polsce – podkreśla Łukasz Dojka.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.