POLOmarket: 7 lokalizacja z konceptem Pychatki

polomarket-nowy

Największa polska sieć supermarketów POLOmarket nie zwalnia tempa i otwiera kolejne nowe sklepy. Po otwartym w listopadzie supernowoczesnym obiekcie w Gościcinie (woj.pomorskie), 11 grudnia br. uruchomiony został kolejny supermarket w województwie kujawsko-pomorskim, tym razem w Aleksandrowie Kujawskim.

Obiekt w Aleksandrowie Kujawskim, to kolejny sklep, będący realizacją najnowszego konceptu sieci, zarówno pod względem zagospodarowania powierzchni handlowej, ekspozycji towaru, ergonomii, funkcjonalności dla Klienta, jak i zastosowanej energooszczędnej technologii.

Otwarty obiekt to nie tylko sala sprzedaży z asortymentem POLOmarket, ale także Pychatka łącząca ofertę piekarni i cukierni. POLOmarket w Aleksandrowie jest już 7 lokalizacją funkcjonującą z konceptem Pychatki.

Modernizacja starszych obiektów

Niezależnie od otwarć nowych obiektów, zgodnie z przyjętą strategią sieć także konsekwentnie modernizuje swoje starsze obiekty. W ostatnim czasie takie inwestycje objęły między innymi sklepy w Nowem (woj. kujawsko-pomorskie) i Kolonowskiem (woj. opolskie).

Grupa POLOmarketto największa polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy POLOmarket wchodzi również Spółka logistyczna. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś jest to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 6,3 tys. osobom.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.