Nowe możliwości aplikacji mobilnej Green Caffè Nero

Grupa kawiarni Green Caffè Nero przygotowała specjalne udogodnienia dla użytkowników swojej aplikacji mobilnej.

Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej użytkownicy od 11 do 24 grudnia br. będą mogli skorzystać ze specjalnych przedświątecznych ofert, a w Wigilię Green Caffé Nero rozda 40 tys. bonów na kawę w prezencie. Kto stworzył wyjątkowy wystrój kawiarni, m.in. ciekawe ornamenty? W jaki sposób wypalana jest kawa, żeby uzyskać tak wspaniały aromat? Co Green Caffé Nero zrobiło na rzecz środowiska? Te i inne nowinki, a także informacje o promocjach na asortyment kawiarni dostępne są w aplikacji mobilnej Green Caffè Nero do 24 grudnia włącznie.

Jak Green Caffè Nero zachęca do spędzania czasu w swoich kawiarniach?

Green Caffè Nero zachęca w grudniu do spędzania czasu w przytulnych wnętrzach kawiarni przy dźwiękach relaksującej muzyki, aromacie świeżo mielonej kawy, z filiżanką ulubionego napoju. W ramach przedświątecznej akcji, użytkownicy aplikacji mogą codziennie korzystać z rabatów na wybrane opcje z menu, a także zdobyć zwiększoną liczbę pieczątek. Za każde 10 zebranych pieczątek otrzymają darmową kawę. To standard w ofercie Green Caffè Nero – taka sama zasada funkcjonuje w programie lojalnościowym przez cały rok. Jednocześnie, jest to najbardziej przejrzysty program wśród kawiarni w Polsce, czyniąc aplikację przyjemną w użytkowaniu.

Aplikacja Green Caffè Nero jest dostępna w systemach Android (Google Play) oraz iOS (AppStore). Posiada ją już ponad milion zarejestrowanych użytkowników. Kawiarnia oferująca ekologiczne idee, dzięki aplikacji rozwiązuje problem nadprodukcji fizycznych, papierowych kart lojalnościowych. Posiadacze podstemplowanych kart mogą przynieść ją do jednego z lokali i poprosić baristę o przeniesienie pieczątek do aplikacji.

Blisko 70 kawiarni Green Caffè Nero w Polsce

Marka Green Caffè Nero została stworzona przez Gerry’ego Forda – właściciela marki Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Od momentu otwarcia pierwszej wspólnej kawiarni w 2012 roku, Green Caffè Nero pozostaje wierne misji, która przyświecała jej założycielom: oferowaniu najlepszej kawy i tworzeniu kameralnej, domowej atmosfery, w której kawą można się delektować. Green Caffè Nero posiada 69 kawiarni w Polsce, każda z nich została zaprojektowana w niepowtarzalny sposób, aby odzwierciedlać charakter lokalnej społeczności oraz tradycje miejsca, w którym się znajduje.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.