Klub Xtreme Fitness w Szczytnie bije rekordy

xtreme-fitness-szczytno

Od otwarcia klubu w Szczytnie minęło ponad 3 miesiące. Co się zmieniło od tego czasu w klubie? Jak klubowicze przyjęli klub i z jakimi nowymi wyzwaniami mierzą się franczyzobiorcy?

Klub w Szczytnie od początku pozytywnie zaskakiwał zarówno klubowiczów, franczyzobiorców, jak i właścicieli sieci. Prowadzona przez trzy miesiące przed otwarciem przedsprzedaż on-line oraz stacjonarna przyniosła spektakularne rezultaty. Klub przodował w licznie sprzedanych członkowstw, a zainteresowanie ofertą jeszcze przed otwarciem było bardzo duże. Nie bez znaczenia były promocyjne ceny karnetów z gwarancją stałej ceny oraz wysokiej jakości sprzęt, komfortowy klub czy profesjonalna kadra instruktorów i trenerów. 

Aktualnie pozycja klubu z każdym tygodniem ugruntowuje się na lokalnym rynku. Klub zdobywa pozytywne opinie klubowiczów, a coraz większa część mieszkańców miasta dowiaduje się o jego ofercie. Już po trzech miesiącach od otwarcia klub przoduje w liczbie klubowiczów, których z każdym tygodniem przybywa. 

Milowy krok

Franczyzobiorcy i właściciele sieci są zadowoleni z obecnego stanu rzeczy oraz dokładają wszelkich starań, aby klub wchodził na coraz wyższy poziom, a klubowicze osiągali swoje cele fitness. Sukces klubu przypieczętował decyzję o zawarciu kolejnej umowy franczyzowej,  tym samym franczyzobiorcy otworzą swój drugi klub pod marką Xtreme Fitness. Ta ważna decyzja potwierdza, że model franczyzowy oferowany przez sieć jest niezwykle skuteczny i cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród franczyzobiorców. Planowane otwarcie nowego klubu zaplanowane jest na rok 2020. 

Wyniki, rezultaty, działanie, podnoszenie jakości usług, klubowicz w centrum zainteresowania – nie bez powodu kluby Xtreme Fitness odnoszą sukces, ich schemat działania jest ściśle określony i wynika z wielu lat doświadczeń w branży.

Xtreme Fitness Gyms rozpoczęło swoją działalność w 2012 roku, kiedy to otwarto pierwszy klub w Tarnowie. Kolejne lata przyniosły dynamiczny rozwój firmy. Obecnie sieć liczy  ponad 30 klubów własnych i franczyzowych. Aktualnie kluby zlokalizowane są m.in. w miastach takich jak: Bytom, Chorzów, Chrzanów, Częstochowa, Dąbrowa, Gliwice, Jastrzębie, Jasło, Krosno, Kędzierzyn, Nowy Sącz, Nowy Targ, Ostrowiec, Przemyśl, Radomsko, Ruda Śląska, Rybnik, Skawina, Sochaczew, Sosnowiec, Szczytno, Tarnowskie Góry, Tarnów, Wadowice. Kluby otwierane są także w centrach handlowych, m.in. w Odrzańskich Ogrodach w Kędzierzynie i Galerii Skawina w Skawinie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.