scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Fielmann otwiera swój nowy salon w Częstochowie

Fielmann-salon

Fielmann – sieć oferująca oprawki okularowe znanych marek – rozwija portfolio lokalizacji. 19 grudnia otwarty zostanie kolejny butik optyczny. Nowy salon w Częstochowie będzie jednym z 20 punktów sieci w Polsce.

Aleja Najświętszej Maryi Panny 33  w Częstochowie to najnowszy adres salonu z logo Fielmann. Każdy z odwiedzających butik w dniu otwarcia będzie mógł wybrać jedną z 800 markowych opraw okularowych i kupić ją w specjalnej cenie. Jak zawsze w salonach Fielmann, będzie można też skorzystać z bezpłatnego badania wzroku.

Salon Fielmann w Częstochowie zmienił lokalizację, aby zaoferować klientom jeszcze bardziej komfortowe i przyjazne miejsce, w którym mogą otrzymać doradztwo w doborze okularów i soczewek kontaktowych na najwyższym poziomie.

Lista lokalizacji

W Polsce marka obecna jest od 20 lat. Nowy salon w Częstochowie jest jednym z 20 butików Fielmann w naszym kraju. W 2018 roku w Europie pod szyldem Fielmann działały 743 salony optyczne.

Poza Częstochową, salony firmowe Fielmann w Polsce znajdują się również we Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Radomiu, Katowicach, Gliwicach, Płocku, Gdyni, Bytomiu, Koszalinie, Chorzowie, Legnicy oraz w Bydgoszczy. Pierwszy polski salon marki Fielmann został otwarty w Poznaniu w 1999 roku. Firma zatrudnia w Polsce 250 pracowników, a w 2018 roku sprzedała ponad 130 tysięcy par okularów i wygenerowała roczny obrót w wysokości 12,7 miliona euro.

Marka Fielmann powstała w latach 70. w Niemczech, a w tej chwili co druga sprzedana para okularów u naszego zachodniego sąsiada pochodzi z salonów Fielmann. Firma zatrudnia najlepszych lokalnych specjalistów i otwiera kolejne salony w różnych miastach Polski, wspierając lokalne społeczności i rozwój rynku optycznego w Polsce. Fielmann wspiera również rozwój zawodowy swoich pracowników, oferując pakiety szkoleń na każdym etapie kariery.

Fielmann oferuje oprawki okularowe znanych marek takich jak Dior, Hugo Boss, Calvin Klein czy Ray Ban w korzystnych cenach oraz ma bogatą ofertę własnych produktów najwyższej jakości.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required