Nowy Świat z nowymi najemcami

W Galerii Nowy Świat w Rzeszowie pojawiły się nowe marki. Do grona najemców obiektu dołączyły działająca w branży odzieżowej sieć Moodo oraz oferująca artykuły dla kuchni i domu marka Banquet. Rozbudowie uległ również pasaż gastronomiczny. Zadebiutowała tu kolejna cukiernia – pączkarnia Graffa, której wyróżnikiem są włoskie korzenie. Przedłożone zostały także umowy najmu z dwoma operatorami spożywczymi, takimi jak Frac i Stokrotka.

Na tym nie koniec zmian. Galeria Nowy Świat w czwartym kwartale 2019 roku zakończyła prace związane z odnowieniem elewacji przy użyciu farb wspierających procesy ekologiczne. Ciekawostką jest, że elewacja budynku przyczynia się bezpośrednio do oczyszczania powietrza i redukcji mikroorganizmów na powierzchni fasady.


Listopad 2019 to miesiąc, w którym Galeria zrealizowała nową akcję pro-sprzedażową o nazwie „Złoty Czwartek”. Działania aktywujące sprzedaż opierające się na schemacie „kupon za paragon” cieszą się szczególnym zainteresowaniem klientów.

Strategia Galerii Nowy Świat

Ostatni miesiąc br. roku to czas dużej aktywności zakupowej, którą dodatkowo wspierają zarówno wyprzedaże, jak i organizowane w tym okresie Mikołajki. 6. grudnia Galeria Nowy Świat jak co roku przygotowała szeroką ofertę programową, skierowaną do najmłodszych. Tego typu aktywności przyczyniają się do tworzenia przyjaznego miejsca dla wszystkich odwiedzających galerię, co wpisuje się w strategię Nowego Światu.

Galeria Nowy Świat zmienia się tak, jak zmieniają się potrzeby jej klientów. Poza ofertą usługową i handlową coraz częściej oferuje atrakcyjną rozrywkę. Dobrym przykładem jest tutaj działający w obiekcie od 7 lat Klub Bowlingowy Kula, który zwłaszcza w okresie sylwestrowym i karnawałowym odnotowuje rekordową liczbę klientów.

Rok 2019 jest rokiem spełnionych oczekiwań właściciela obiektu, firmy Womak Alfa Sp. z o.o.  Na 2020 rok zaplanowane zostały kolejne zmiany w obiekcie, w tym wprowadzenie nowych najemców. Do grupy najemców o profilu sportowo rekreacyjnym takich jak Calypso – fitness club, Acrogym Rzeszów, Karate Kyokushin czy Uczniowski Klub Sportowy – Akademia Judo, wkrótce dołączą nowe funkcje sportowe.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.