Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Rusza pierwszy sklep Leroy Merlin Urban

Wyjątkowe strefy inspiracyjne prezentujące przykładowe aranżacje oraz produkty, parking liczący ponad 500 miejsc i dogodna lokalizacja w pobliżu wysoko zaludnionych części Warszawy. To wszystko już od 20 grudnia br. będzie czekać na klientów nowego Leroy Merlin Urban zlokalizowanego przy ul. Marsa 56C w Warszawie.

– Leroy Merlin Urban to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów z dużych miast, którzy oprócz oferty produktowej, oczekują przede wszystkim realizacji kompleksowych usług projektowych, fachowego doradztwa, a także inspiracji związanych z realizacją wnętrz marzeń. Spośród 180-osobowej ekipy nowego konceptu, aż 150 osób zaangażowanych będzie w proces obsługi klienta. To pokazuje, jak istotną częścią nowego konceptu będzie dla nas fachowe wsparcie doradcy – komentuje Mariusz Grzybowski, Dyrektor Leroy Merlin Urban.

Na klientów nowo otwartego Leroy Merlin czeka wyjątkowa strefa wystawiennicza z inspiracyjnymi strefami aranżacji dostosowanymi do wielkości warszawskich mieszkań. Leroy Merlin Urban zapewnia również wachlarz usług transportowych, dzięki którym towar będzie trafiał do klienta bezpośrednio z magazynu centralnego, a także usługi montażowe, realizowane w ścisłej współpracy z lokalnymi firmami.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

Ponadto, każdy klient wspólnie z doświadczonymi projektantami Leroy Merlin Urban będzie mógł przygotować projekt aranżacji łazienki i kuchni. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup materiałów wykończeniowych w Leroy Merlin Urban, projekt otrzyma za jedyne 1 grosz.

– W imieniu całego zespołu serdecznie zapraszam do Leroy Merlin Urban. Klienci odwiedzjący nasz nowy koncept, będą mogli pod okiem ekspertów zaprojektować swoją domową przestrzeń, a także zlecić całkowity montaż zakupionych artykułów. Dzięki rozbudowanej strefie wystawienniczo-usługowej, a także fachowemu wsparciu doradców, zapewnimy kompleksowe rozwiązania z zakresu realizacji potrzeb związanych z domem i ogrodem. Nie zabraknie tu również przestrzeni dla majsterkowiczów, wielbicieli dekorowania czy uprawiania ogrodów – dodaje Mariusz Grzybowski, Dyrektor Leroy Warszawa Marsa.

Leroy Merlin Urban to nie tylko oferta handlowa

Ofertę handlową oraz usługi doradcze Leroy Merlin Urban uzupełniają liczne warsztaty i spotkania organizowane dla klientów i lokalnej społeczności. Leroy Merlin Urban dla swoich klientów przygotowało również wyjątkowe oferty promocyjne i atrakcje. W każdy poniedziałek w Leroy Merlin Urban ekipa Działu Serwisu i Usług będzie organizować wyjątkowe, bezpłatne warsztaty dla najmłodszych –  Dzieciaki Sadzeniaki – których celem jest uczenie dzieci pielęgnacji roślin i rozbudzanie w nich zainteresowań przyrodą. Dodatkowo tydzień po otwarciu – 27 grudnia 2019 r. – odbędą się warsztaty z tworzenia i pielęgnacji ogrodów w słoiku – jednego z najmodniejszych trendów ostatnich lat! Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów w punkcie informacyjnym Leroy Merlin Urban.

Leroy Merlin w koncepcie Urban
Leroy Merlin w koncepcie Urban

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono ADEO. Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 66 sklepów stacjonarnych, sklep internetowy leroymerlin.pl oraz portale oferia.pl i domzpomysłem.pl. Misją Leroy Merlin jest pomoc klientom w realizacji domów i ogrodów ich marzeń.