Nowe drogerie Hebe na mapie Polski

Pod koniec grudnia miało miejsce otwarcie dwóch najnowszych drogerii Hebe, zlokalizowanych w Galerii Królewskiej przy ul. Armii Krajowej 10 w Sandomierzu oraz w Centrum Galardia przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 14 w Starachowicach. Są to pierwsze drogerie sieci w obu miastach.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional. Właścicielem Hebe jest Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja.

Hebe w Galerii Królewskiej w Sandomierzu otwarte jest od poniedziałku do soboty w godz. 9:00–20:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00–18:00. Natomiast Hebe w Centrum Galardia  w Starachowicach działa od poniedziałku do soboty w godz. 9:00–21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00–20:00.

Drogerie Hebe w portfolio grupy Jeronimo Martins

Sprzedaż w drogeriach Hebe wyniosła w trzecim kwartale 2019 roku 63 mln euro, co oznacza wzrost w ujęciu rok do roku, w walucie lokalnej, o 26,9 proc. Po trzech kwartałach przychody Hebe wyniosły 180 mln euro, co oznacza wzrost o 26,6 proc. rok do roku. CAPEX grupy Jeronimo Martins, właściciela sieci drogerii Hebe, wyniósł w pierwszych dziewięciu miesiącach tego roku 405 mln euro, z czego na Biedronkę przeznaczono 55 proc. tej kwoty, czyli 221 mln euro. Jeronimo Martins podało w raporcie, że CAPEX na 2019 r. prognozuje na 650 mln euro, wobec wcześniejszych prognoz na poziomie 700-750 mln euro.

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011 r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.